Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az elfogatható ha egy 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogatható ha egy 14 éves (érett) lányak van barátja? Vagy még túl korai?

Figyelt kérdés

Anyum mindig azt mondja h az nem normális meg hülyeség ha valakinek már 14 évesen van pasija így sose tudok vele beszélni arról ,ha pl tetszik egy fiú vagy stb. és ha ne adj isten lenne pasim akkor nem merném neki megmondaani....

szerintetek?



2015. máj. 24. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
13-14 Évesnek már nem baj ha van! Szerintem ezzel ülj le anyuddal, beszéljétek meg de szerintem akkor már lehet... az nem jó ötlet ha titkolod
2015. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem korai az ember társas lény én már 14 évesen aktívan csajoztam
2015. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szerintem nincs vele gond, csak a srác ne legyen tőled sokkal idősebb.

Ahol én lakok a legtöbb 12 éves kislánynak van barátja. (nekem 14 évesen volt először barátom, már nagyon vágytam rá h valaki szeressen).

Úgyhogy szerintem semmi gond nem lenne azzal ha lenne barátod, anyukád meg azt szeretné h az ő pici lánya maradj, még nem szeretné h ilyen hamar felnőj.

Szerintem. Ez csak az én véleményem.

2015. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem korai. Egyáltalán.
2015. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elfogadható, nincs korhoz kötve.
2015. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Persze, nyilván másabb két tizenegykét éves ember kapcsoalta, mint mondjuk két felnőtté (remélem, érted, mire célzok), de egy gyerek is lehet szerelmes. Tök természetes dolog, anyukáddal van valami bibi, ha ezt nem fogja fel.

2015. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadható.
2015. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#3 igen szerintem is ezert nem akarja ... valahol ertheto :)

Koszi a valaszokat!

Amugy meg annyi h 14l -16f az ugy meg ok szerintetek ?

2015. máj. 25. 17:21
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem elfogadható,mind a kapcsolat,mind a 14 éves lány és 16 éves fiú párosítás.nem nagy korkülönbség,véleményem szerint pont ideális.
2015. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. máj. 26. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!