Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz volt az első találkozás....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz volt az első találkozás. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hát,egy ideje ismertem meg egy közösségi oldalról a lányt.Alapból rossz volt,hogy ő kellett kezdeményezzen.Az első ilyen lány aki ennyire le tudott kötni,hogy ide forduljak.Csodálatos személyiség,eggyezik a zenei ízlésünk,öltözködésünk stb...

Szóval odajött és kezdeményezett egy beszélgetést én meg meglepődtem és pár gyors válasszal lepattintottam.Nagyon bánom,mert eléggé rendes.Azóta esz az ideg.Nem hív,nem ír.Hogyan tovább?Fontos lenne.

Tudom rosszul tettem.Egyéb?



2015. máj. 25. 12:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Amúgy teljesen az ellenkező oldalamat látta.Ahogy ismerem magam,nem mindenkivel,bármiről,bármikor de vele biztosan tudnék beszélgetni egy jót.Nagyon bejön a részemről.

Amúgy lányokkal tudok beszélgetni,kezdeményezni egy párbeszédet akár az időjárásról is,de ő annyira de annyira fontos,hogy ott már nehezebben megy.Ez van.Hasonló tapasztalatok?

2015. máj. 25. 13:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hívd fel te
2015. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd fel, vagy menj oda hozzá és kérj bocsánatot, hogy bunkóztál stb. :D a lányok szeretik az ilyet :d
2015. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Átment passzivba.Online fent van,de semmi tevékenység.

Nem bunkóztam annyira,csak szürke,üres válaszokat adtam.Mondta,hogy neki is vannak szar napjai.Még mindig jobb mintha nyomulva beégettem volna :)

Hagyom a dolgokat tőrténni,úgyis összefutunk még,akkor majd kijavítom.Nincs amiért zaklassam,az kiábrándító.

2015. máj. 25. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok, mond el neki, amit nekünk leírtál.
2015. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!