Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Találkoztam egyik lánnyal végre, régóta írkálunk. Nem volt kikötve konkrétan,hogy randi, találkoztunk jól elvoltunk. A végén nem mondtam neki, hogy na akkor legközelebb randizhatnánk, helyette "összefuthatnánk megint valamikor, ha úgy van". Ne kérdezzétek miért, de ez jött ki a számon sajnos. Ha felhívom legközelebb, telefonon mennyire gáz randizni elhívni ? (messze lakik, nem tudom személyesen megoldani) Van még esélyem, vagy mivel elszúrtam az első alkalmat, így már csak barát leszek a szemében ?

2015. máj. 9. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem basztad el, jó úton haladsz
2015. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit szúrtál el? Hogy nem randinak hívtad? Én például sose nevezem annak.
2015. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem rontottál el semmit, pont így csináltad jól
2015. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért nem szeretem én is annak hívni, mert az olyan "túl formális". Érdekeltük egymást, csak konkrétan nem mondtam ki, hogy na akkor találkozzunk komolyabban is. Csak nem akarom, hogy azt gondolja, hogy mivel nem közöltem ezt vele, nem akarok tőle többet (friendzone incoming :D ). Bár így most megnyugtattatok kicsit :)
2015. máj. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!