Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép arccal és kedves belsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép arccal és kedves belsővel meg lehet fogni egy nagyon jó pasit vagy kell a tökéletes test is?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát azért igencsak számít h az illető a husis vagy dagadt vagy karcsú testalkatúakat szereti.
2015. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem dagadt, csak nem olyan bombanősen tökéletes.
2015. máj. 15. 18:30
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet. Főleg ezzel lehet.
2015. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Attól függ... ami Neked nagyon jó pasi, az lehet nekünk nagyon csúnya pasi.
2015. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
te összejönnél 1 jó belsővel rendelkező helyes sráccal ?:) A teste nem tökéletes!
2015. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, összejönnék. Nekem az arc fontosabb. A tekintet, a mosoly az, ami megfog első sorban. Testileg csak annyi hogy ne legyen szélsőséges. Én sem vagyok kövér, nem csúnya a testem csak nem is a legjobb női test.
2015. máj. 15. 18:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Kiszámíthatatlan mi kell a pasiknak. Van, hogy a szinte tökéletes sem elég, mindig van valami kifogás.
2015. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tehát kicsi a melled és nincs feszes formás feneked? :)
2015. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Biztosan azt mondják a legtöbben, hogy persze, lehet.

De ha valamiért neki mégsem tetszik a tested annyira, hogy nem tud hozzád vonzódni, kevés az esélyed.

2015. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Minden csaj azt hiszi magáról, hogy ő kedves, aztán a valóságban 90 százalékuk akkora bunkó, hogy az hihetetlen. A leírásod alapján tucatcsaj vagy, akinek Mr. Adonisz kell.
2015. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!