Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek velem marad vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem marad vagy elhagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából muszáj véleményt kérnem ,mert megőrülök itt egymagamban.


Mindent úgy kezdőzött,h nem éreztem annyira a barátomon,hogy szeret engem,ezért készítettem neki egy listát,hogy mi zavar,de meglepett,mert szó nélkül változtatott a viselkedésén és azt mondta,hogy mondhattam volna előbb is,hogy ez a baj.


Aztán egy csodálatos szombatot töltöttünk együtt mert rám áldozta az idejét , aznap kész voltam idegileg és inkább lemondott mindent miattam


Másnap viszont már elment a barátaival inni és hát kint aludtak,mert nem tudott hazajönni,de én vártam hajnali 4ig,mert arról volt szó,hogy majd jön értem.

Aztán írtam neki,hogy nem haragszom,de cserébe a holnapi napot velem kell töltenie,


Aztán másnap szar volt,mert ismét kész voltam idegileg családi okok miatt és azért vártam el tőle , a tegnapi nap után is,hogy akk töltse velem az időt.De nem is válaszolt a kérdésemre és kerülte, aztán hisztirohamot kaptam az miatt,mert láttam,h nekem alig ír,de más lányokat akkor éppen lájkolt az instagrammon.


Aztán írtam neki és azt írta h jaj cica ne haragudj most keltem fel és józanodok,aztán nem bírtam ki,de elmondtam mik azok amik fájnak, lehet picit idegesebben mint normálisan,de nem sértően,

Aztán nem beszéltünk,utána meg magamra vállaltam,hogy én fogok akkor kibékülni,igazából akkor már rosszul éreztem magam utána,de akkor is szarul esett.


És összevesztünk, nem is akart látni, ink kiment megint ilyen koncertre,utána pedig este írt,hogy nem akar velem maradni,és már csak saját magának tervezi a jövőjét.

Egész este írtam neki,reggel nagyjából megtudtuk beszélni,de még haragudott rám.

Egész délután írtam neki, most kiöntöttem neki a szivem, 3 napja sírok, azt írtam neki,hogy találkozzunk és akkor ha szeretne tőlem valamit akkor meglátja,ha nem akkor szakítsunk,elfogadom.de nem akarok itthon sírni,hogy most szeret vagy nem ,lesz valami vagy nem? Mondta h ne haragudjak,de nem tud találkozni velem,és h szerinte a szakítás lenne a jó ötlet,mert nem szeretné h újra megismétlődjön ez.


Írtam neki,h tényleg nagyon bánom már 600x, és tényleg nagyon is bánom,nekem is fáj h bántottam azzal,de nem tudhattam,hogy otthoni problémák miatt most kivan ő is. Sose mondott nekem semmi ilyet.


Aztán mondtam,hogy mindent megteszek érte,hülye voltam és önző. Elgondolkodott szerintem,de nem beszéltünk meg semmit, azt mondta k*rvára elege van és h elakar menni, kérdeztem én vagyok a baj? Azt mondta nem és elment.:(


Szóval már 3 napja nem is láttuk egymást :( szörnyen hiányzik és annyira passzolunk egymáshoz, kitaláljuk egymás gondolatát,azonos a csillagjegyünk is, majdnem 1 nap születtünk 1 nap eltéréssel u.abban az évben,rengeteg a közös,azt mondta hogy 2 éve engem nézett ki,és alig várta h az öve lehessek...


Aztán láttam az askján h máris irkálnak neki nők,és engem már úgy említ mintha nem is lennék,és máris kérdezi a nevüket... Meg már feljön facebookra és nem is én vagyok neki az első, annyira szar :(((



Milyen tanácsokat tudnátok adni?:(((



2015. máj. 25. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el. Keress mást, ez a hajó elment. Ha előbb találsz valakit, mint hogy rájöjjön mekkora hülyeséget csinált azzal hogy téged elengedett, még a bosszú édes ízét is megízlelheted. Lehet hogy nehéz, de légy erős és mihamarabb tedd túl rajta magad mert látszólag kicsit se érdekli már hogy mi van veled.

18/F

2015. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ööööö.... Ebből nem lesz semmi... Hagyj fel minden reménnyel... Ez, a leírtakból ítélve, nem egy olyan fiú, amilyen neked kell, és ha egy kis esze, ezt ő is tudja.

Mondom a tutit: neked egy olyan fiú kell, amely minden idejét neked szenteli.Ez viszont, veszélyes vadászmező... Egy olyan fiú, aki csak neked él, azt jelenti, hogy nincs senkije rajtad kívül. De te tudnál szeretni annyira egy ilyen fiút, mint ahogy egy olyan tudna téged? És hogy nem hagyod el mondjuk egy gazdagabb vagy szebb fiúért? Mert ez, a mi fajtánkban, fatális árulás...

2015. máj. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
senkiért nem hagynám el ,hűséges típus vagyok...és ink megjavítanám a problémát mint csak úgy eldobnám a kapcsolatot,de ő nem engedi.:(
2015. máj. 26. 01:25
 4/4 anonim válasza:
Hat ne ragaszkodj nagyon hozza megha teged nezett ki keteve arrol nem is beszelve mint irod hogy az " ove lehessek " szoval ha megkapta kesz mostmar csak Te vagy a szenvedo alany
2015. máj. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!