Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, akinek barátnője...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, akinek barátnője van, volt már! Ti is féltetek már, hogy a csajotok elhagy egy helyes páwa lenyúlja?

Figyelt kérdés
Állandóa attól kell rettegnem, hogy egy nap lenyúlja egy helyes páwa a csajom. Én csúnya srác vagyok. Vagyis többnyire csajok véleménye szerint. Nem egyszer még ki is vihogtak a csajok az utcán vagy, amint megjelentem csaj banda előtt, rögtön hangoskodni vihogni, feltűnösködni kezdtek. Vagyis éreztem, hogy aláznak csak a külsőm miatt. Volt, hogy egyedül jártam így, volt, hogy szintén nyomi haverommal fikáztak ki. A mostani csajom fogalmam sincs miért is akar engem, mikor ő bárkit megkaphatna és épp ez zavar. Sajnos már így is tudom, hogy legalább 2-3 fiú hajt rá, bár a csajom azt mondja elutasította őket, de én félek, hogy előbb-utóbb beadja a derekát valamelyiknek, hisz tőlem nyugodtan állíthataom nem nehéz egy fiúnak helyesebbnek lennie. Elég csak a fejemet nézni, de a testem is nyomi, kisfiús. Nem vagyok kigyúrt magas állat, amire gerjednek a mai tini csajok. A fejem se ilyen Justin Bieberes és ecsethajam sincs. Legjobb esetben is átlagos lehetnék, de igazából a múltbéli jelek alapján a ronda fiúk tartozom a csajok osztályozása szerint legalábbis. Exemet se értettem miért járt velem, azokat a csajokat sem, akik csak úgy smároltak velem. Mind kaphata helyes hapsit, én meg ronda vagyok. Volt olyan is, hogy csaj kezdeményezet nálam, állítólag tetszettem neki, de már az se biztos, mivel a csaj állítólag megijedt a barátnője szerint és még nem is volt pasija. Teljesen össze vagyok már zavarodva. Én csak egy lányra vágyom, aki tényleg engem akar, vonzódik hozzám és nem kell neki más fiú rajtam kívül, hát olyan lehetetlen kérés ez?!

2015. máj. 24. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha a barátnődnek bejössz, akkor ne foglalkozz másokkal, neki te vagy a tökéletes :)

Ha meg ott akarna hagyni akkor nem is szeret téged..

Sőt, elmondom én se vagyok szép, mégis van barátnőm, aki nem akar engem elhagyni úgy nézem, mert neki én vagyok a legjobb (nyugi, én se értem mi az oka :D)

2015. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el ezt az ömlesztett szöveget, csak a kérdést, így csak arra tudok válaszolni.


Nem!

Hülyeség, logikátlan, és kártékony!!!


Ha ott akar hagyni, félelem ide vagy oda, ott fog hagyni. És ha menni akar, segíteni kell neki összecsomagolni.


Nem véletlenül jött veled össze, tehát az ő döntése volt.


Ha viszont állandóan ettől félsz, az megmérgezi a kapcsolatot.


Egy férfinak nem szépnek kell lenni, hanem férfiasnak.

Ha neki egy szépfiú kell, akkor úgysem tehetsz semmit, és nem is érdemes, mert ha olyan az értékrendje, nem veszítesz sokat, ha lelép.


Ha viszont ettől nem vagy elég magabiztos, állandóan megfelelni akarsz, komplexusaid vannak, félelmeid, netán féltékenykedsz, az nagyon távol áll egy férfias viselkedéstől.

Ha nincs önbecsülésed, büszkeséged, nem vagy magabiztos, az egy nőnek se tetszik.

És ha otthagy, előbb hagy ott azért, mert nem vagy elég jó saját magadnak, mint azért, mert nem vagy elég jó neki!!!

2015. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyi nőügyed volt akkor talán mégsem vagy csúnya. Lehet régebben elhanyagoltad magad azért nevettek. Ha jóképű vagy azon nem változtat semmi ecsethaj. Esetleg látják a tüzet a szemedben vagy van valami kisugárzásod fiú létedre. Ezeket a parasztokat pedig valahogy el kell intézni. Talán kérdezd meg, hogy mégis mit akarnak a nőktől.

Esetleg elkezdhetsz te is gyúrni, attól még nem leszel b*zis.


Amúgy az a gáz, hogy fiú létedre szerinted ezek a pávák helyesek, meg jobban néznek ki nálad.

2015. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kezdjük ott, hoyg egy csúnya pasival, aminek leírtad magad szóba se állna egyetlen egy csaj sem! CSAK egy 180 kilós szemüveges, vagy egy nagyon nyomi fejű! DE állításod szerint a csajod bárkit megkaphatna, tehát gondolom nem csúnya..valami lelki bajod lehet, egy régebbi trauma vagy nem tudom, ami miatt nagyon nincs önbizalmad, mert mondom a csajok csakis a külsőre mennek és szerinted egy jó csaj összeállna olyannal akit kinevetnek? tehát csak azt mondom, hogy sztem jó pasi vagy (bár nem vagyok b*zi xd) és nem kell félned, hogy elhagy!
2015. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régebben csúnyának tartottam magam, mára már ez megváltozott, kezdek magammal megelégedni. Kezdetben tartottam tőle, hogy a volt barátnőm talál helyesebb srácot helyettem, mert tudom, hogy akik bejöttek neki, mind helyesebbek nálam. Aztán akivel majdnem megcsalt, végül azzal jött össze később. A gyerek egyáltalán nem helyes, alacsonyabb, mint a csaj, duci, és olyan, mintha a kisöccse lenne. Nem akarok megbántani senkit, de elég nevetségesen néztek ki.
2015. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát öreg, neked komoly önértékelési problémáid vannak, javaslom, keress fel egy szakembert.(pszichiátert)
2015. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyu szerintem nem kell aggódni a lányok 40%-a nem a külsőre megy .

Van egy fiu osztálytársam aki bűn ronda rosszabbmint egy majom és mégis volt 5 barátnője (13 éves). És nagyonhülye lehet hogy nem vagy szép de neki ez tetszik biztosra megy hogy egy lány se kaparínt el tőle és ha nemvagy ,,szép" akkor biztos kedves,okos és vicces vagy nemkellezen aggodni

2015. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsaklin Sándor válasza:

Figyu a lányok nem csak a külsőre mennek xd (tudom mert lány vagyok😂)

Nézhet ki egy pasi jol ha agyilag zokni és ezt egy csaj se bírja ha szo szerinrlt a pasija olyan mintha egy kisgyerejet kene felnevelnie xd tehát ha tenyleg ugymond csunya lennel az emberek nem csak a kulsobe tudnak bele szeretni leginkabb a belsodre kivancsiak. Es baratnod meglata benned a belso ertekeket es en ezt a te helyedben nagyon becsulnem mert az ilyen nagyon ritka mostansag!😉✌

2017. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!