Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti kiraknátok a szűrét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiraknátok a szűrét?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori.

Annyi a dolog lényege, hogy kiderült, a kapcsolatunk első kb. 3 hónapjában "csapta a szelet" egy másik lánynak (bár a csajt nem érdekelte, hisz párkapcsolatban él), irogatta neki, hogy szereti, mindig rá gondol, amikor velem van, találkozzanak már (interneten beszéltek).


Azóta nem dumál a lánnyal, és mindez több mint fél éve volt.


Mi a fasözöt csináljak? :D



2015. máj. 26. 15:37
 1/8 anonim válasza:
70%
Nem erdemli meg SENKI hogy igy banjanak vele. Sztem rakd ki a szuret es legyel boldog egy huseges sraccal
2015. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
mindenki követ el hibát, szerintem ha jól megvagytok mostmár akkor legyen is így, ne felejtsd el neki de bocsásd meg.
2015. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szeretek vele lenni, és nagyon szeretnék megbocsájtani, de az az igazság hogy már próbálkozok egy ideje és nagyon nem megy. Nem hozom fel neki állandóan, de folyamatosan sírok miatta, ezért gondolkoztam rajta, hogy talán az lenne a legjobb, ha különválunk...
2015. máj. 26. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Magadat gyötörnéd vele ha külön válnátok. El fogod felejteni, a szép emlékekre gondolj. A párod nyilván megbánta amit tett, és veled szeretne maradni. Ami volt elmúlt, az a tény hogy nem lépett le más lánnyal azt bizonyítja hogy téged szeret.
2015. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Girgoy ***** válasza:
Szerintem itt lényeges, hog ymiért dumált akkor és miért hagyta abba később. Ezen beszélgessetek el. Mellesleg: ugye jól értem, hoyg csdak dumált egy más lánnyal (aki le is pattintotta) és mást nem tett és mindez már fél éve volt? Én nem tartom olyan vészesnek a helyzetet, mindenképp beszélnék vele. De a lényeg a 2 miért-re a válasz. Ennek fényében dönts(etek).
2015. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem képes elmondani, miért tette ezt, mert "nem tudja". (ami szerintem kamu) Miért hagyta abba? Rájött, hogy a csaj lesz*rja őt, még a barátsága sem kell neki, és szépen lassan ő is ezt tette a lánnyal.

Én úgy tudom, hogy csak dumált vele.

2015. máj. 26. 16:13
 7/8 anonim válasza:
Nekünk is így indult a kapcsolatunk. A 4.-5. hónapban jöttem rá. Azóta is próbálok megbocsátani, de nem megy. A bizalmam teljesen oda. 9 hónapja járunk. A mai eszemmel ki kellett volna tenni.
2015. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok mint te... Lehet, hogy azonnal ki kellett volna vágni.
2015. máj. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!