Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj ha szeretem a baratnome...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha szeretem a baratnomet, de nem vagyok bele szerelmes?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ mióta vagytok együtt. Minden kapcsolat eleje csak felángolás és mikor az elmúlik akkor derül ki hogy tartós szerelemről van szó vagy csak fellángolás. Lehet hogy mégsem tudsz bele szerelmes lenni csak barátként szeretni. De az is lehet hogy csak többet kellene egymással foglalkozni amitől lehet újra szerelmes lennél bele :D
2015. máj. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen az! Nem vagy belé szerelmes akkor nem is a barátnőd, hanem szexpartner. Ha ő szerelmes beléd akkor mond meg neki hogy te nem vagy az, neked nem lenne szar ha szerelmes lennél egy lányba mindent megtennél érte járnátok, de ő csak egy szexpartenek nézne
2015. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem az utobbi lehet a problema, mert mostanaban nem nagyon tudunk talalkozni.

Szoval majd ha jobb lesz a helyzet akkor meglatjuk hogy tenyleg ez a baj, vagy fellangolas :D

Csak ossze vagyok zavarodva mert en kuzdottem erte hogy megkaphassam mostmeg ezt erzem

Amugy nem tul reg ota vagyunk egyutt.. 2 honapja.

2015. máj. 26. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!