Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Negyedik unokatestvérembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyedik unokatestvérembe régóta szerelmes vagyok. Minden hétvégén találkozunk, mert egy helyen lakunk. Féltek a család reakciójátol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Garázsbulit tartottam szombaton névnapomat ünnepeltük. Barátnőm kizárt minket a garázsból(direkt..)

Hidegvolt , esett az eső,egyszer csak a srác (ugye az unokatesom) fogta magát és elindult a bejárati ajto felé. Bement. egyenesen a szobámba. Lefeküdt az ágyre, majd leültem mellé, ráhajoltam, adtam neki egy szájrapuszit, ő pedig megcsókolt. Utánna mondta, hogy megy haza. kikisértem, és akkor is csókolóztunk. Hétvégén találkozunk. De lehet hogy ő az egészből nem emlékszik semmire..mit tegyek?! köszönöm.


2013. febr. 27. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őőő a félreértések elkerülése véget kérdezem:

"negyedik" vagy "negyed" unaokatesóról beszélünk...

mert nem mindegy... az egyikből hadvezér született a másikból Hitler :/

2013. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért is nem emlékszik semmire sem? Részeg volt? Mindegy, akkor is csókolóztatok.

Különben meg ez a negyedik unokatestvér dolog már annyira távoli, hogy szerintem sokan nem is tudják, hogy ki a negyedik unokatestvérük és nagyon meglepődnének az eredményen... ez már nagyon távoli rokonsági fok, nem kell vele foglalkozni. Vagy ti úgy tartjátok a kapcsolatot családon belül, mint unokatestvérek?

2013. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen csatlakozom az előttem szólóhoz..tényleg nem mindegy ..ha negyedunokatesó az annyira távoli hogy nem is rokon kb...ha meg unokatesód akkor az kóros :/ kicsit bizarr ez az egész :o
2013. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem negyed, hanem negyedik unokatesom. Nagyon nem igazán tudják, hogy unokatestvérek vagyunk, de van aki egyből azzal állt elő, hogy "ti rokonok vagytok, nem?" És ilyenkor mondom, hogy hát eléggé távoli.

És igen, részeg volt, de ahogy ismerem (kicsi korom óta), ugy tudom, hogy bármit is csinál részegen, képek villanak be neki. Ha nem is mindenre, de emlékszik valamire. De, ha Ő nem akarta volna, hogy legyen valami, eltaszított volna.. nem?! Még ha rézeg is.. Épp ezért furcsa az egész.

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. febr. 27. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4. unokatestvér tudomásommal nem az életkor szerinti 4.szülött unokatestvér hanem az amikor már a pl. az üknagymamátok voltak testvérek. Ez már távolinak számít.

Mi már a 3. unokatestvérrel se tartjuk a kapcsolatot, nem is ismerem őket. Van akivel egy discoban ismerkedtem meg mert vele táncoltam.


Ha így van akkor simán összeházasodhatnátok, gyereketek is lehet.

2013. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Apukám Öccse, és a felesége is 2.unokatesok voltak. De amugy már 1-2 éve huzzuk-vonjuk ezt az egészet. Ő azért fél belevágni, mert lehet, hogy nem tudna ugy szeretni engem, mint én öt, és nem akarja, hogy pofára essek.

Meg lehet hogy a barátságunkra menne. De vanolyan pasim, akivel szakítottunk elég régen, de még a mai napig beszélünk..:)

2013. febr. 27. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!