Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más lánnyal van kint képe....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lánnyal van kint képe. Jogosan zavar?

Figyelt kérdés
A képen amiről beszelek a baratom van rajta egy lany baratnoje. A kepet a lany rakta fel egy nepszeru közösségi oldalra, ahol szinte az összes ismerősünk latja. Jogosan zavar ez? Nyilván nem tudom megkérni hogy törölje le, de nem birom elviselni.

2015. jún. 1. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

NEm jogos. A barátodnak rajtad kívül is vannak ismerösei, és nekik is jogukban áll bármilyen ismerö/haver képét feltenni, még akkor is, ha éppen csak ök ketten vannak a képen.


Ha téged ez ennyire zavar, akkor VELED van valami igen nagy baj.

2015. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nicol09 válasza:
100%
Anno az én barátom is feltett egy képet a 'barátnőjével". Zavart mert fura volt roluk az a kép de nem szoltam mert biztam benne. rá egy hónappal arra a lányra lettem lecserélve. szoval azert nem teljesen jogtalanul zavar.
2015. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A lehető legjobb dolog,ha nem féltékenykedsz. Inkább fotózkodj a fiúhaverjaiddal, hagy tapasztalja meg a barátod is, hogy ez kellemetlen érzés, és majd ő fogja nézegetni a fb-os profilokat sárga fejjel!
2015. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Igen jogosan zavar,hisz nem tudhatod,hogy az a lány kicsoda. osztálytárs,sima lány barátnő,szomszéd,1 ismerős,rokon,család tag
2015. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze h jogosan zavar! Nem is tudom h kepzeli...gondolom tudja h van baratnoje a fiunak ..de attol is fugg h milyen a kep:)
2015. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sima sulis kép.
2015. jún. 1. 19:14
 7/9 anonim válasza:
Aki nekem tetszik, ő is néha tesz ki képet más lányokkal (osztálytárs,sulis társ stb..)..nyilván nem vigyorogva nézem, de próbálok nem féltékenynek tűnni..azzal elrontanék mindent
2015. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hova tűnt a mai világból a bizalom? Vannak barátai, fogadd el
2015. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen szitu,feltettek egy sulis képet,aha,aztán egyszer csak úgy elszólta magát,hogy ja, a csaj a lábai közt nyúlkál órán(padtársa volt)...Igen,elég rosszul esett,szakítottunk rá nem sokra(nem emiatt),de szerintem is jogosan vagy féltékeny..Sosem tudhatod hogy gondol rá.

Persze ezzel nem akartam a bogarat a füledbe ültetni,de figyelj oda rá,vigyázz vele.

Mennyi idősek vagytok?

17L

2015. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!