Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha zavar, hogy a barátom elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavar, hogy a barátom elég sok lánnyal feküdt le előttem, akkor jobb nem gondolni erre, vagy próbáljam meg racionálisan végiggondolni és helyretenni ezt magamban?

Figyelt kérdés
Esetleg személyes tapasztalat?
2015. febr. 27. 23:17
1 2
 1/11 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Ha valami zavar, akkor nem igazán tudsz mit tenni ellene. Megszoksz vagy megszöksz.
2015. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a múltja. Te vagy a jelenje, és esetleg a jövője, ha úgy alakul. Ne törd ilyenen a fejed... :) Nekem is volt ilyen párom, és engem egyáltalán nem zavart..
2015. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem az a lényeg hány fiuval volt előtted,hanem az hogy te legyél az utolsó. ;-)
2015. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%

Én egy szűz feleséget szerettem volna. De beláttam, hogy 20 évesen már nincs olyan. Így hát elvettem egy 2 pasis csajt, akiről 15 év házasság után kiderült, hogy átvert, mert jóval több pasival volt. A pontos számról még mindig hazudik. Mi válunk.

Ha ez zavar, akkor szakítsál, mert úgysincs jövőtök.

2015. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha menő es helyes pasit akarsz az ezzel jar..
2015. febr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 3-as, én vagyok a lány, nem mintha számítana, értem, mire gondolsz.

4-es, sajnálom, hogy így alakult neked, nekem azért más, mert sosem hazudott ezzel kapcsolatban.

5-ös, ennek semmi köze ehhez. Nem 'menő' és a menőségnek semmi köze nem volt a választásomhoz. Azért volt sok lánnyal, mert a könnyen kaphatóakra hajtott kezdetben.

2015. febr. 28. 01:18
 7/11 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a barátod nem lenne "menő és helyes", akkor azok a könnyen kapható lányok vele nagyon erkölcsös szűzlányként viselkedtek volna. :D
2015. febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

:D

A könnyen kaphato lanyok a helyes pasiknak konnyen kaphatoak,a !20 kiloss informatikus Jozsi hiaba probalkozik egynel is..

A donteseidet meg vallalni kell es a kovetkezmenyeit. Es nem varhatod egy ferfitol hogy ne hasznalja ki az eletet.

2015. febr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem hiszem, h ezen múlna a boldogságod, h hány nővel volt előtte, és kikkel, bár tapasztaltam, h ez miatt is lehet bukni részben egy kapcsolatot

ezt zárd ki, és ne ezzel foglalkozzál, hanem, h milyen ember a barátod, szeret-e, hűséges-e stb. sztem


4-es: nem hiszem, h ezen múlt volna a házasságod, h ebben hazudott, vagy igen?? ott már több baj is volt, nem?

2015. márc. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%

Annyi, hogy "kiégett", mire megismerkedtünk, és így derült ki a hazugság. Majd elmondta az "igazat". De kiderült, hogy nem igaz az igaz sem, és így tovább...

Sok év hazudozást nem viselek el. A sok pasiba talán bele tudtam volna törődni, de már nem hihetek neki. Oda a bizalom.

2015. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!