Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy a 14 vagy 15 éves lányotok elvesztette a szüzességét?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:O
2015. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
semmit! azt mondanám kis lányom megközelebb védekezettek is
2015. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
62%
Csak annyit kérdeznék tőle: "Ki volt az kislányom? Szeretnék neki gratulálni!" ;)
2015. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ kivel (ha barátjával akkor oké, ha valami idegennel akkor már nem annyira), és hogy védekeztek-e megfelelően.
2015. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

En nagyon csalodott volnek mert biztos hogy nem ilyenre nevelndm a lanyom. Megkerdeznem ki az,hogy veddkeztek-e. Ha nem akkor nagyon merges lennek felhivatnam a fiut hozzank jol kiosztanam mindkettot aztan irany a nogyogyasz. A lanyomra pedig nagyon komoly beszelgetes varna...

18/L lehet prud vagyok de nem erdekel

2015. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Bakker!

Elkéstem a felvilágosítással! :-)

2015. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
59%
#5-össel értek egyet!
2015. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
felvilágositám,elmondanám neki hogy ez mivel jár. védekezés fontoságát is,meg ha pasija vette el az rendben van
2015. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

én anyukám azt mondta, hogy ha bármi baj van, vagy fogamzásgátlót szeretnék, szóljak. nem kellett felvilágosítania,(korábban amúgy is megtette már) ismerem a test működését, és védekeztünk :)

ha az én lányom lenne, én is így cselekednék.

20/L

2015. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megtörtént a dolog, úgysem lehet a történteken változtatni. 11-12 éves korában azért ideje lenne minden szülőnek elbeszélgetnie a lányával arról, hogy hogyan működik a teste és mivel jár az intim kapcsolat létesítése, mert sokkal jobb az, ha nem a barátnőktől és a tinisrácoktól szerzi be az információkat és persze a szülő-gyermek kapcsolatnak sem árt, ha tudja a tini, hogy számíthat a szüleire, talán kevésbé lesz naív e téren, ha tudja mire számíthat.

Természetesen megkérném hogy a sráccal együtt üljünk le beszélgetni a dologról, és ha tényleg komolynak tűnik a dolog kettejük között, akkor nincs ezzel semmi gond, persze csak bizonyos határok és megfelelő felvilágosítás mellett.

2015. jún. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!