Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti megtudnátok ezt bocsájtani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtudnátok ezt bocsájtani? (Megcsalás)

Figyelt kérdés
szombaton voltam egy buliban. életemben nem drogoztam rettegek az ilyenektől mert pánikbetegvagyok... összesen 2 sört ittam meg nem emlékszek semmire utólag mondták hogy az egyikbe beleraktak valamit... nagyon sokan voltunk így nemtudom kivolt de egy ismerősöm rámírt ma hogy csókolóztam egy haverunkkal... úgy hogy van barátom tudom hogy nincs indok a megcsalásra de semmire nem emlékszek nemtudom ezt még meglehet bocsájtani??
2015. jún. 1. 05:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Gina? Vagy Ex?

Mond el a barátodnak mi történt, nehogy mástól tudja meg.

Teljes mértékben a barátodtól függ,megbocsát-e?


Én speciel igen,ha tényleg úgy történt,ahogy mondod és oda lennék érted.

Mondom, tőled tudja meg a barátod ne mástól!

Talán méltányolni fogja,hogy elmondtad neki.

Bátorság :)

2015. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarlak megbantani, de ez biztos, hogy volt valami az italodban? Nem csak ezzel szeretned nyugtatni a lelkiismeretedet, vagy ezzel enyhiteni a dolgot?

Hogy en megbocsajtanam-e, teljesen mindegy. Mindenki mas, mindenki mashogy velekedik az ilyenekrol. Van, akinek a csok nem is szamit megcsalasnak. Nalam az, de ki tudja, hogy a parod mit gondol errol...

2015. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kamuzol és ezzel a szöveggel próbálod tisztára mosni magad. Felesleges.
2015. jún. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megbocsátható, de többet nem engednélek bulizni egyedül, ha ennyire nem tudsz vigyázni magadra. Nagyobb baj is történhetett volna.
2015. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha önhibán kívül nem vagy beszámítható állapotban, nem vagy felelős a tetteidért.
2015. jún. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

"Belekevertek valamit az italomba"

Lassan már akkora szállóige lesz mint a ne fürgyé le

2015. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem csak ebből gondolom ezt de alkoholtól nem hiszem hogy elsírja magát azon az ember, hogy fél bizonyos helyszínen (ismerőseim mondták ezt is), illetve beszélni nem tudtam , hánytam az este végén folyamatosan..
2015. jún. 1. 10:30
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

beleraktak valamit <<>> nagyon sokan voltunk


Itt az ellentmondás. Ha annyi odafigyelő barát volt ott, hogy utólag tudnak szólni, miért nem rángattak el attól a "havertól"? Tudva, hogy gond van veled, mert ugye nem szoktál inni?


Innentől kezdve nekem már sántítana a dolog, bármennyire is hihető a bedrogoztak téma. :( Tapasztalatból tudom, milyen, mi jártunk úgy szórakozóhelyen, hogy belekerült ez-az a lányok piájába, de érdekes módon nem mászott ránk senki, mert ott a nagy társaság, és a nagy társaság figyelt rá, hogy hoppá, a csajok a második pia után olyan "részegek", hogy nem tudnak magukról...


Nekem így nagyon sántít a dolog, és pasiként is ziher, hogy eszembe jutna, tudva, hogy társasággal voltál el. Az életbe többet nem engednélek egyedül sehova. Ha egyáltalán...


Kérdésedre válaszolva, mondd el, mielőtt valamelyik jószándékú barátod teszi. Őszintén, ne mentegetőzve. Ez mindenképpen jó pont, és ha szereted, szeret, akkor van esély a megoldásra. Mindenesetre legközelebb jobban figyelj, mit iszol.

2015. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Inni szoktam és két sörtől sosincs egyébként bajom, ismerőseimmel voltam csak kb 30an voltunk úgy hogy a felét nem igazán ismertem
2015. jún. 1. 10:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod te, hogy ezek a cuccok mennyibe kerülnek? Szerinted kinek áll érdekében, hogy bele dobjon valamit egy olyan lány italába, akit aztán el se tud cibálni egy csendes helyre önkívületben +.aszni, mert egy csomó barát tartja rajta a szemét?!

Ha nekem azt mondaná a párom, hogy megcsalt, de nem emlékszik rá, mert valaki bekábszerezte és végső soron ő nem is tehet róla, akkor nem csak a megcsalás miatt dobnám, hanem a kamuzás miatt is.

10 évvel ez előtt egy 15 éves bevette volna ezt a sztorit.

2015. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!