Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek igazam van vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazam van vagy ez már a "megfojtás" kategória?

Figyelt kérdés

Barátommal távkapcsolatba vagyunk, nem akarok egész nap a nyakán lógni, de jól esne ha délután tudnánk azért beszélni, igazából ha haza értem a suliból nem is igazán érzem jól magam addig amíg nem hallottam a hangját. Viszont nagyon rosszul esik az hogy megbeszéljük hogy felhív, utána meg egész délután el se tudom érni, vagy hogy azt mondja délután beszélünk de pont akkor feszik le aludni amikor én haza érznék, mert hogy ő hulla fáradt. Nem azért de én az éjszakázásba és a suliba fáradok el nem a számítógépes játékokba mégis mindig elérhető vagyok a számára, és nagyon rosszul esik hogy fordítva ez nincs így. Igazam van szerintetek vagy túl sokat várok tőle?

18/L


2015. jún. 2. 16:34
 1/3 anonim válasza:
teljes mertekben neked adok igazat. ahhoz hogy aterezze csinald meg vele forditva
2015. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tűnt el egy napra. Úgy értem, ne lépj fel facebookra, hanem várd meg, hogy felhívjon és aggódjon, hogy mi van veled, miért nem vagy elérhető.

Ha nem hív, nem érdeklődik, akkor valami probléma van. Kíváncsi vagyok, hány nap múlva kezdene keresni.

Nekem is van, hogy a barátom elfárad, vagy dolga van, vagy épp a haverjaival van valahol és nem jön fel délután beszélgetni skypeon/facebookon(hetente egyszer találkozunk, mert ő Pesten van suliban, én meg még vidéken vagyok), olyankor várok, és nem írok neki. Általában másnap reggel hív és mondja az indokot, hogy miért nem tudtunk beszélni. Szerencsére nem gyakori, de előfordul.

Szerintem nem olyan nagy probléma, amíg nem csap át napi szintre. De ha úgy érzed, hogy az, akkor beszélj vele erről ÉLŐBEN!

Véletlenül sem neten, ott nem látjátok egymás arcát, nem halljátok a hangsúlyt. Mondd el neki, hogy téged ez mennyire bánt és szeretnéd, ha változtatna kicsit, mert neked mindig hiányzik. A fiúk így jobban felfogják a lényeget és a fontosságát, mintha leírod nekik facebookos beszélgetésbe, amit továbbgörgetnek és már el is tűnik.

2015. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elírtam rögtön az első szót, bocsi: Tűnj*
2015. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!