Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok az egyetlen, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen, akit 17 éves létére senki sem hív el sehova, nem jár el szórakozni, kicsit talán mégis vágyik rá? Bocsi, ha rossz kategória

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, vmiért megis úgy alakult az életem, hogy azoknak mar a megismerkedésünk előtt meg volt a saját tarsasuk (kollegium, egyesület leven), szóval ha szórakozni mennek, veluk teszik, es ez szerintem érthető is. En meg egy utolso nyomoreknak érzem magam. Nem tudom, hogyan lesz barátom, ha nem járok el sehova. Nem tudom, egyáltalán el akarok-e jarni, vagy ez csak egy kényszer, mert mindenki ezt teszi.

Van még vki, aki ilyen helyzetben van? Hogyan vészeled at, vagy hogy állsz hozza ehhez? 17/L



2015. máj. 24. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kicsit más a történet, de a helyzet ugyanaz!

17/f

2015. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem, csak fiú vagyok. Igazából nem vágyok "eljárásra", inkább a barátaimmal szeretek szórakozni menni, de mi nem szoktunk se alkoholizálni, se bulizni, inkább játékterem, séta a városban, hasonlók. Én is reménykedem még:D

(Igaz nekem már 3-4 lányhoz volt közöm.)

17/F

2015. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is így volt, de direkt. Ezeket a fajta "bulikat" el sem tudtam soha viselni. Én színházba jártam, ott lett aztán ismeretségi köröm.
2015. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

Itt sok az ilyen ember.

Nekem sincs életem csak a munka.

Már 28 éve.

2015. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A fogalmazásodon látszik, hogy befele forduló vagy.

Engem miért nem hív el senki, kicsit vágyok rá, nem tudom h kicsit elakarok-e menni csakmert mindenki ezt teszi.


Jól érzed magad a bőrödben? Olyan mintha ezt teljesen másoktól tennéd függővé. Elakarsz menni vagy sem? Eldöntötted hogy mi a jó neked? Boldog szeretnél lenni, mint mindenki, de akkor ehhez rakd össze a lépéseket:


Szükséged van arra h elmenj? Ha nem nincs baj...

Ha igen, akkor barátkoznod kell, te is vegyél részt a hozzád legközelebb álló társaság életében, legyél te is a tagjuk. Természetesen egy összeszokott társaságba nehezebb bekerülni, de ha személyiségre hasonlóak vagytok elég egyszerű. Mutasd meg, hogy te is nyújtassz valamit nekik, amiért jó h velük vagy...

2015. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk csak 16 éves vagyok, de teljesen ugyanígy érzek. De már kezdwm mwgszokni. Ha esetleg lenne kedved beszélgwtni a témáról, akkor itt vagyok.
2015. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérd meg az egyik barátod hogy menjen el veled. Attól hogy megvan a baráti társasága, nem azt jelenti hogy mással nem fog elmenni. Ha nem vagy egy bányarém és kedves vagy másokhoz, akár egy kiszemelt fiútól is megkérdezheted, nem lenne-e kedve valahová elmenni. Ha kezdő bulizós vagy akkor azt ajánlom, egy kiskocsmában kezdj billiárdal vagy csocsóval. Ha már megszoktad az embereket, szinte tökmindegy lesz hogy hova mész és kivel.

18/F

2015. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, előző vagyok még, a bányarémet nem kell komolyan venned, mind tudjuk hogy egy fiúnak a belső értékek jobban számítanak ;) bátorság drága. Suárezen kívül egyik ember sem harap.
2015. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Az ember társas lény, az evolúció során belénk ivódott,hogy egyedül semmi esélyünk a túlélésre. Szerintem ezért is vágyunk annyira mások társaságára. Nekem hálégnek sosem volt problémám ezzel, de neked még is azt tudnám ajánlani,hogy ne engedj a társadalmi nyomásnak, és mindenféleképpen azt tedd amit helyesnek érzel.


F/23

2015. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

ugyanez a történet:( mindenki azt beszéli h rio, up the club, satöbbi jó helyekre mennek, hallgathatom az élménybeszámolójukat, én pedig annyit mondhatok h itthon ültem egész hétvégén... de nekem legalább van barátom, és jó pár volt előtte is.

17L

2015. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!