Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan akadok ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadok ki ez miatt?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatba vagyunk, van hogy csak ritkán tudunk találkozni, de szinte egész délután mindig skypelünk. Mindig mondom neki, hogy ha nincs kedve nem muszáj ittlenni velem, neki vannak barátai velem ellentétbe megértem ha inkább velük lógna. Azt mondta hogy neki jó így semmi baj, szeret engem. Az utóbbi időbe viszont hanyagol, egyre késöbb jön fel, ami rosszul esik de nem szóltam. Ezen a héten viszont könyörögtem neki hogy írjon minél hamarabb. Hétvégén halt meg a barátnőm pasija motorbalesetbe, nagyon kivagyok miatta. A barátom is motorozik, féltem nagyon, és szeretném tudni hogy jól van-e. Ennek ellenére mindig tök későn esik fel facera hogy bocs filmet néztem stb. stb. kb. el is felejt és ez nagyon rossz. Tökre kiakadtam ez miatt ő meg hisztérikának nevezett és azt mondta így is fojton a nyakán lógok. Tényleg így lenne?

16/L


2015. jún. 3. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
nem nagyon neki is kell élet tér de beszéld meg vele hogy neked ez nem jó
2015. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a helyedbe tuti azt csinálnám amit ő csinál veled.. Én is kiakadnék, persze kell egy kis tér neki is de akkor is.. Legalább szólna, hogy most nem ér rá, te meg nem idegeskedsz.. Ne írj neki te se annyiszor, majd keres.. Tudom nehéz lesz, de meg kell próbálni :)
2015. jún. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!