Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadok ki ilyen miatt vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban vagyunk, valamikor csak ritkán tudunk találkozni, mert neki is van dolga nekem is, ezt meg is értem és nem hisztizek miatta, de amikor egész délelőtt otthon van, mert épp nem megy egyetemre, kockul szórakozik, majd amikor épp haza érek és szeretném felhívni skypen bejelenti hogy na most akkor ő megy aludni mert egész éjszaka kockult és fáradt az marha rosszul esik. Ráadásul tudja hogy én meg éjszaka is dolgozok, délelőtt meg suli, hulla fáradt vagyok és legalább egy kicsit szeretnék vele beszélni, de nem ő neki pont akkor kell aludnia, amikor máskor is rohadtul ráérne. Utána meg csokálkozik ha kiakadok. Szerintetek igazam van?

20/L


2015. ápr. 22. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


19/L

2015. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazad van 18/L
2015. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jogos. 22F
2015. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
A távkapcsolatnak nincs értelme.
2015. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha kiakadás helyett megpróbálod neki elmagyarázni? :) A kocka pasik általában ilyenek, ha épp játszanak, megáll az élet, se kép, se hang - párom ilyen, szoktam is rá érte fújni. :) De lehet kompromisszumot kötni, kérd meg, hogy ne hagyjon ott folyton fáradt vagyok! felkiáltással, cserébe hagyd rá néha, ne órákig tartsd fel a skype-olással. Kecske és káposzta is. :)
2015. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!