Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm miért nem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem akar nyelves csókolózni? Hogyan érhetném el, hogy akarjon?

Figyelt kérdés
Csak sima puszit már adott,de azt is inkább én kezdeményezem. Bár állítása szerint még nagyon tapasztalatlan, szűz, de más barátnőm benne volt a nyelves csókban még járás előtt is már ő meg sehogy sem akarja kinyitni úgy a száját!

2015. jún. 4. 17:40
 1/5 anonim válasza:
72%

Nagyon egyszerű kedves kérdező.

A lány nem akarja elhivatni magát melletted.A rendes csók egy maradandó élmény mindenki számára és emlékezetes.Még nem biztos benne hogy tevagy az igazi és nem akarja elhamarkodni.

2015. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Mert nem nézel ki elég jól. Nézz ki jobban!
2015. jún. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak fél (ha ez az elso csokja)

Beszelj vele errol szerintem

2015. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem vonzódik hozzád. Tiniként nem érti ezt, azt hiszi, hogy ha jól kijöttök az egyenlő azzal, hogy kapcsolatban is tudnátok élni. Azért ez csak egy csók és nem a szüzesség. Ha még pár napig ugyan úgy nem akarja, akkor lemondhatsz arról, hogy lesz bármi közös jövőtök szerelmi téren.
2015. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szanika2000 válasza:
100%
A harmadik válaszolóval értek egyet:) Sztem fél h tapasztalatlan vagy vmi ilyesmi
2015. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!