Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, az nagyon idegesítő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az nagyon idegesítő, ha a barátnőtök folyton puszilgat, meg csókolózni akar? Mert én kicsit úgy érzem kezdem "megfojtani" a barátomat.

Figyelt kérdés
De annyira szeretem, és mindig hozzábújok, amit ő viszonoz is, de én mintha jobban igényelném a szeretgetést, mint ő.
2015. márc. 23. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció :)

Beszéld meg vele, jó lesz, hidd el ;)

2015. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Némely esetekben lehet, hogy idegesítő lenne, de kettesben semmiképp sem az.
2015. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon szeretem az ilyen lányokat :) ez szerintem nagyon jó dolog, és kedves tőled, nincs ezzel baj
2015. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Én imádnám. :)


21/f

2015. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 EgyGyűrű...! ***** válasza:
100%
Helyzettol fuggo. Van amikor zavarna, es van amikor oda lennek erte 😊😊
2015. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%
engem megfojtana. Nagyon szeretethiányra utal, illetve ki nem állhatom az érzelmileg kapaszkodó lányokat.
2015. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
# 2/6 ott a pont
2015. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe.38 ***** válasza:
Kor helyzet és helyszin függő. Azaz mindennek.meg van a módja helye ideje. Lehet ez nagyon jó is lehet terhes is. Az ember attól.ember hogy tudja mikor mennyi és hol. Főzhetsz is neki. Az is egy puszi azaz szeretet kimuatása. Szexelhetsz is vele folyton az is a szeretet kimutatása. De egy kellemes beszélgetés is. Csak puszi folyton kevés is meg terhes is. Ő mit mond ?
2016. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom őt mennyire idegesíti de engem kívülállóként igen amikor asztaltársaságban beszélgetek az egyikkel, és mikor épp válaszolna, vagy épp a mondat közepénél tart akkor a párja egyszercsak odahajol hozzá és elkezdődik egy orálorgia....lehet egyszer majd magammal viszek egy prostit és lecumiztatom magam hogy nekem meg épp ez esik jól ha a tiszeletet nem kötelező megadni csak vagyunk mi meg a hedonizmusunk
2016. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!