Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire pörög a kapcsolatotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire pörög a kapcsolatotok, mit tartotok ideálisnak? Mennyire hasonlít egy barátra?

Figyelt kérdés

A barátaimmal úgy van, hogy ha csend támad, és annyit mondok, hogy "kék busszal utazunk" akkor máris egy új beszélgetés kezdődik.

Sajnos lányokkal eddig még nem volt ilyen nagy összhang. Hiányoztak a közös nevetés, vagy, hogy hosszan tudjuk beszélgetni akár órákon keresztül. Inkább csak mesélgettünk egymásnak meg volt, meg nevettettük néha egymást, de olyan igazi közös röhögések nem voltak. Ritkán voltak kínos csendek is amit nem tudtam megtörni akármivel, komolyon törnöm kellett a fejem, hogy na most mit mondjak.

Gondolom az lesz a válaszotok, hogy vannak emberek akik kevésbé szeretik járatni a szájuk, de ugye lehet ekkora az összhang az ellenkező nemmel is egy kapcsolatban?


Meg látok másokat is, hogy kézen fogva sétálnak előttem de csak 5 perc múlva szólnak egymáshoz. Olyanokat is akik ülnek egymás szobájában, de az egyik Candy Crush Sagazik a másik pedig chatel valahol. Pedig minimum fél éve járnak. Meg ülnek ások is egymás mellett és ilyen lassú kényszerűnek tűnő beszélgetéseket folytatnak. Kb mint ha naptárat vezetnének, hogy na ezt csináljuk 50. napig aztán szex.


Én nem nyafogni akarok csak mennyire lehet ilyen lányt találnom? Esetleg ti is ezt tartjátok az ideálisnak?

16/F ha ez számít.



2015. jún. 4. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt egy lány az életemben, akivel akár 10 órát is képesek voltunk beszélgetni úgy, hogy közben persze csináltuk a dolgunkat, de társalogtunk. Ha megkérdeznéd miről, fogalmam sincs. Egyszerűen nem untuk meg egymást. Imádtam a hangját, stílusát, nevetését, és gondolom ő is kedvelhetett engem, mert hát csak ott volt a másik oldalán a vonalnak. Azért a napi átlag fénykorunkban nem ment 5 óra beszélgetés fölé.

Amikor egy légtérben voltunk, akkor olyan hirtelen teltek el az órák, hogy felfogni sem lehetett. Bármit meg tudtunk egymással beszélni. Barátság és szerelem egyszerre. Úsztunk egymás szeretetében.

Aztán reggel korán hazajött a férje és az úszkálásnak vége szakadt..

Nem bírtam folytatni ezt úgy, hogy nem lehetünk együtt. Nem élhetünk egymás mellett. Úgyhogy hiába én voltam a szerelmes, inkább befejeztem ezt a "kapcsolatot".


Van ilyen lány, és szerintem legtöbbünknek juthat is ebből. Mennyire ideális? Azt az apró problémát figyelmen kívül hagyva, hogy szeretője voltam csak, számomra ő az ideális. Mondjuk beszélgetési mániás vagyok, tehát ez sokat nyom a latban :)

2015. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod kedves 1# Sajnálatos, hogy férje volt. Nekem is ez lenne az ideális, csak ugye szinglibe.

És azt esetleg tudod a lány miért választotta őt helyetted? Én semmi pénzért nem cserélnék el egy ilyen partnert.

2015. jún. 4. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed jó, én is sokat gondolkodtam rajta. A dolog több évvel ezelőtt kezdődött, és akkor már együtt volt azzal az emberrel, aki most a férje. Most újra egymásra találtunk, és újra ugyanúgy történtek a dolgaink...

Most már több, mint 2 hónapja nincs köztünk az a fajta beszélgetés, mert úgy éreztem, nem fogom kibírni...

Ezt a válaszomat elkezdtem írni, és "csodák-csodája" cseng a telefonom, ő hív... Majdnem 2 óra beszélgetés, ismét nem tudom miről, még mindig kellemes a hangja, nyugalmat ad számomra. Melegséggel és biztonsággal tölt el. Ez a valami olyan, mint egy "csoda".


Egyetlen logikus magyarázat, hogy miért a jelenlegi férjét választotta: alighanem szereti őt.

Én sem cserélnék el egy ilyen partnert (férj nélkülire gondolnék...), de nem történhetnek a dolgok mindig úgy, ahogy az ember szeretné.

2015. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!