Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek egy kapcsolatban mennyi a legnagyobb kor különbség ami még belefér?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok barátnőm 14 éves

Kinézetre 17 nek is el megy mert senki ne mmondanná meg hogy 14 éves ráadásul kb 5 cm magassági különbségünk van én 185 cm vagyok :D nem feltünő

Fél éve vagyunk együtt nagyon szeresük egymást és még szeretnék sokáig vele lenni van ennek így jövője?



2015. jún. 7. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok, akkor miért ne lehetne? Főleg, ha a lány lelkileg is érett, és passzoltok...
2015. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálam lefele nem sok, mert a fiatalabb fiúk, akikkel eddig beszéltem, éretlenek, felfele 3-4 év talán.(tehát 18-19 év, de persze egyéntől függ)

Nézd, ha nem akarsz tőle semmit túl korán, akkor belefér, viszont tudnotok kell ,hogy mindenki azt fogja hinni (a szülei is) hogy a szexért vagy vele, de ha se őt, se téged nem frusztrál ez, akkor hajrá, és sok boldogságot :D

(hajjaj, nem tudom beleesik e még amúgy 1-2 törvény vonzatába, ha pont 14...)

(15/l)

2015. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem esik bele néztem esetleg akkor lenen baj ha rám fogná h meg erőszakoltam :O

hát nem mondom hogy nem volt semmi de nem feküdtem még le vele és még nem is akarok.Tudok várni meg várok is mert nekem nem erre kell :)

ő igaz már bele menne de én nem hagyom neki :)

2015. jún. 7. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok. Legyen legalább 13
2015. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kb 30 év, de nyilván kortól függ sztem.
2016. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!