Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Nem értem,hogy hogyan lehetséges az, hogy a barátnőmmel tökéletesen megvoltunk több,mint másfél évig, folyton együtt voltunk, de az elmúlt másfél hónapban csak veszekedtünk. Az oka az,hogy megismert új embereket és velük tölt sok időt,ami engem zavar,hisz így én elhanyagoltabb vagyok,illetve utálom,ha fiúval beszél. Nem csak ez a probléma merült fel. Ennek hatására az elmúlt időszakban MINDENEN veszekszünk,mintha minden amiben egyeztünk volna, az most megváltozott volna. Szörnyű ez az állapot,annyira elfajult,hogy szakítottunk,viszont mind a ketten szeretjük egymást. Mit lehetne tenni,hogy visszanyerjem Őt,illetve hogy megint úgy működjön a kapcsolatunk,ahogy közel 2 évig történt ez?
2015. jún. 9. 00:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Jó lett volna, ha írsz egy kort. Jártam hasonló cipőben. Volt egy több, mint másfél éves kapcsolatom, ami dugába dőlt a sorozatos veszekedések miatt. Ugyan nekünk kb. 1 év után jelentkeztek ezek. Új emberekkel kezdem ismerkedni, ugyanis megváltozott a környezetem. A barátom -csak úgy, mint te- féltékeny típus volt, tehát nem nézte ezt jó szemmel. Amellett, hogy más emberek jobban lekötötték az érdeklődésemet, fiatal voltam (és vagyok is), tehát változtam szellemileg, mentálisan.... Megszokásból maradtunk együtt utána, de a visszarázódás nem sikerült, és végül feladtam, hiszen már csak "kényszerből" voltam vele, azért beszélgettünk, mert úgy illett. Ez több mint fél éve volt, azóta találtam valakit, akivel mesébe illő a kapcsolatom. (Anno azt hittem, hogy az előző is tökéletes, de összehasonlítva meg sem közelítette a jelenlegit) Örülök mindennek, ami abban a kapcsolatomban történt, ugyanis sokat tanultam belőle, és ezáltal érzem magam késznek egy "felnőtt kapcsolatra". A kapcsolatomban, aminek szakítás lett a vége 14 voltam, mikor összejöttünk, ő akkor 18. Most 16 vagyok, a mostani barátom 23.

Összességében azt tanácsolom -így hajnali 3kor-, hogy üljetek le alaposan átbeszélni, ha tényleg szeretitek egymást. Nekünk ez a módszer nem vállt be, mert túl forrófejű volt az illető. Ha nem tudjátok újra lángra lobbantani a dolgot, gondold át jól az egészet, szedj össze minden tapasztalatot és lépj tovább. Hátha te is olyan jól jársz, mint én, habár nekem sem volt egyszerű elengedni valakit, aki /-t úgy ismert/-em, mint a tenyerét /-em.

Remélem valamennyit tudtam segíteni. Szívesen írok még privátban, csak túlságosan kaotikus és zavaros minden abból a kapcsolatomból ahhoz, hogy egy aprócska rublikába megfontoltan tudjam megosztani a leszűrt következtetéseim. :)

2015. jún. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem csak párkapcsolatban, hanem akármilyen kapcsolatban előfordulhat.

Szerintem az az oka, hogy vannak emberek, akik olyan könnyen befolyásolhatóak -li tudja miért- ,hogy egyből átveszik annak a véleményét, akivel utoljára beszéltek. És teljes meggyőződéssel igazolják a következőnek, barátnak, gyereknek, szülőnek, szomszédnak.

Persze könnyen befolyásolható helyett mondhatjuk gyenge jellemnek is.

Ha nem lenne szomorú, talán még nevetséges is lehetne, amikor egy idő elteltével, más befolyással pont az előző ellekezője mellett állnak ki.


Szerintem nem történt semmi, csak előjött valami ilyesmi.

2015. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!