Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet a probléma? Lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Lányok nektek mi a véleményetek? Ez miért történhetett meg?

Figyelt kérdés

Virágot vettem egy lánynak, akibe szerelmes vagyok és ő is belém. De amikor odaadtam azt mondta, hogy nem fogadja el, mert hogy nem csinált semmit, hogy ezt megérdemelje. Nem volt különleges alkalom, csak úgy spontán vettem virágot, mert rá gondoltam, és rég voltam már romantikus vele.

Nagyon meglepődött, aztán elutasította, hogy elvegye.



2015. máj. 27. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg csak illetődött volt.Mondhattad volna neki,hogy de tett....és egy darabig erősködhettél volna...ennyi.
2015. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebbe, ne gondolj bele többet. Csak nagyon meglepődött. Ennyi.
2015. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!