Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIúk, ti mennyire vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIúk, ti mennyire vagytok "paranoiásak" egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Én sajnos nagyon az vagyok, és sok barátnőmtől is ezt hallom, hogy állandóan attól félnek hogy minden rendbe van-e a kapcsolatukkal. Én szinte folyton attól rettegek hogy mi van ha valami történik vele, vagy megcsal, elhagy akármi. Nagyon nehéz így. Persze neki egyáltalán nem mutatom ki. A fiúk is sokszor ilyenek csak nem mutatják? Vagy ti tényleg mindent olyan lazán vesztek mint ahogy mutatjátok?

20/L


2015. jún. 10. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

én megbízok a barátnőmben és nem félek attól, hogy megcsal...ha nem vagyok hülye nem hagy el :D azért az észrevehető általában ha nincs valami rendben...


22F

2015. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!