Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ennek van így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek van így értelme, vagy szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés
Szóval, hát hol is kezdjem... Igazából 18 éves lány vagyok, 4 hónapja vagyok együtt a barátommal és hát nekem ő az első, de konkrétan mert én például vele csókolóztam is először. Igazából minden olyan szépen indult bár szerintem elég sok nehézséggel is szembe kellett néznünk, mint például hogy viszonylag messze lakunk egymástól, egy megyében, de azért jó sok utazást kíván a kapcsolat. De ennek ellenére hetente tudtunk találkozni, minden héten, volt hogy szünetben több napot is együtt tudtunk lenni. Igazából ő neki volt már több barátnője, állítása szerint ő majdnem mindegyikbe szerelmes is volt. Nekem ez az elején már nagyon furcsa volt, mert szerintem ő összekeveri az érzéseket vagy lehet tényleg így érezte de számomra a szerelem egy olyan dolog amit szerintem életében max 2-3-szor érezhet úgy igazán az ember. És akkor körülbelül egy hete, ő bevallotta hogy pár hete nem érzi azt már mint az elején. Azt mondta hogy adjak neki pár hetet amíg kitalálja a dolgokat, találkozzunk ugyanúgy és majd meglátjuk mi lesz. Én ebbe belementem mert végülis nekem ő az első és én őszintén szólva nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni. De annyira rosszul esett ez a dolog, és tudom, hogyha külső szemlélő lennék mondanám hogy hagyd már a p-be, mert nem ér ennyit az egész, mert úgymond azt érzem hogy hülyére vagyok véve! És nekem ez nagyon rosszul esik, én azt hittem mert tényleg annyira egymásra találtunk hogy ez a dolog kettőnk között még elég sokáig fog tartani. Persze ha racionálisan gondolkodom, normális ha az ember élete első férfija nem feltétlenül lesz élete párja, meg hogy csak 18 évesek vagyunk előtttünk az élet, de ez most annyira fáj hogy nem tudom szavakba önteni se. Tudom, hogyha szakítunk akkor ez még jobban fog fájni, de egyszerűen nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan elmúlnak az érzései. Vagy hogy rámun :( és most olyan rosszul érzem magam, és nem várok biztató szavakat de egyszerűen muszáj volt ezt magamból kiírnom. Bár tudom ennek most így nem sok értelme van mert össze vissza zagyváltam :( Aki esetleg hasonlón ment már keresztül, vagy úgymond belőle is kiszerettek az írhatna hogy hogy vészelte át :( mert úgy érzem hogy sose lesz már olyan mint volt a dolog, és ez nagyon bánt :( persze még találkozunk és nem volt még szakítás, de elég rossz érzés hogy kiszeret belőled a másik :( Amúgy egy idősek vagyunk, ha azt nem írtam volna, mindketten 18 évesek
2015. jún. 16. 18:38
 1/2 Berry. válasza:
Kérdezd meg tőle hogy miért nem érzi már azt mint előtte.Próbáljátok feldobni a kapcsolatot pl.járjatok el együtt bulizni vagy strandra akárhova,nekem is ez a baj azaz bajom a barátommal hogy ellaposodik a kapcsolat és fèlek,hogy nem szeret már annyira..
2015. jún. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia :) Köszönöm a választ először is :) Igen én is gondoltam már arra hogy menjünk el ide oda csak elég korlátozottak a lehetőségek (főleg anyagi dolgok), mindig felvetem neki hogy menjünk el ide vagy oda, csak egyszerűen eddig még nem nagyon jött össze. Voltunk egyszer bulizni az ő haveri társaságával én jól éreztem magam de szerintem ő meg nem tudta teljesen elengedni magát. Az én társaságom meg csak lányokból áll és őszintén szólva nem hinném hogy az meg élvezet lenne neki hogy egy csomó rinyálós csajjal van :D mármint most nem a barátnőim szidom, csak tényleg szerintem megőrülne :D Aztán strand is jó lenne, nálunk itt van a Duna de ő nem hajlandó a Dunában fürödni :D pedig ez is ingyen van :D az a baj hogy bármi ami kicsit is pénzbe kerülne nem jó neki, mert nincs neki és én ezt megértem tényleg elég rossz körülmények vannak náluk :/ de ha felvetem hogy akkor a saját részem fizetem az se jó neki, mert ő szerinte az neki ciki meg ilyenek :/ Amúgy ahol én lakom nagyon nincs semmi, meg nehézkes is innen elmenni bárhova :/ Például most is voltam nála hétvégén, és szinte a fél napot azzal töltötte hogy játszott a gépén és ez nekem nagyon rosszul esik, mert csak hetente találkozunk és nem értem ha ennyire nem is hiányzok neki meg semmi, akkor mit vár? Ha én se érzem a törődést akkor sokáig nem fogom így bírni, meg például ezelőtt mindig írt érdeklődött, most meg csak én írok szinte neki, nem mesél semmit, mindig csak én mesélek de úgy veszem észre az se érdekli :( De majd kitalálok most hétvégére is valami programot, csak elég nehéz így hogy alig találkozunk és majdnem 3 óra egymáshoz az út és ennyi utazás után őszintén szólva szerintem egyikünknek sincs kedve nagyon eljárkálni már sehova :( nem tudom mi lesz ennek így a vége :( meg úgy érzem ő nem is nagyon akarja megjavítani a kapcsolatot, meg hogy én nem érzem jól magam vele ilyeneket mond, de ha meg én találok ki valami programot amivel én érezném jól magam akkor meg az neki nem jó :( ördögi kör ez :( lehet tényleg nem vagyunk így egymáshoz valók :(
2015. jún. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!