Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek a kapcsolatnak értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak értelme?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom,de nem tudom van-e értelme ennek?

Mostanában nem igazán beszélgetünk,azt mondja nem tud most mit mondani,ha ahelyett hogy találkozunk(előre megbeszéltük)elmegy a haverjaival csak azt mondja hogy nem érti miért zavar ez engem,nem nőkkel van.

Az anyja elejétől fogva utál,pedig köszönésen kivül semmit nem beszéltünk,tegnap is megbeszéltük a barátommal hogy hívjam fel ma reggel,erre az anyja kikapcsolta a telefont mikor aludt a barátom és nem is tudtunk beszélni.

Az exe az egyik haverjának a nővére,kb egy hónapja ha találkozott ezzel a haverral mindig téma volt az exe,aztán szóltam hogy zavar,bocsánatot kért,azóta nem beszélnek az exéről,de azt gondolom erről hogy ha csak azért nem téma mert én szóltam érte,az rég rossz...

Semmit nem akar megbeszélni,annyit mond hogy nem akar velem összeveszni,de ha felhozom a szakítást akkor azt se akarja.

Szerintem ezek nagy gondok a kapcsolat szempontjából,de van még így értelme? Vagy ennek a kapcsolatnak már annyi?



2015. máj. 19. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Láthatóan semmit sem tesz a kapcsolatért, konkrétan lesz.r, te meg csak szenvedsz. Hagyd ott, majd találsz olyat, aki tényleg odafigyel rád.
2015. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlo indokükért szakitottam pont ma a barátommal. Vele voltam elsönek minden téren de olyan szinten sz-rt bele az egészbe hogy egy hétig csak sirtam miatta aztán rájöttem hogy nem éri meg szenvedni meg elvenni az esélyt magamtol hogy olyannal legyennek aki tényleg megérdemel engem...ö se akart szakitani gondolom bántotta az egoját hogy dobnám vagy egyszerüen kényelmes neki hogy elövehet ha épp unatkozik..szoval szerintme ha boldogtalan vagy lépj!

20l

2015. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ennek nincs ertelme mert szenvedsz es nem ugy mukodik ahogy kene akkor baj van tehat dobd ki inkabb szenvedj egy honapot a szakitas miat mint tovabb egy semmitmondo kapcsolatban aminek ugyis vege lesz elobb utobb
2015. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!