Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi lesz ebből az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből az egész kapcsolatos dologból?

Figyelt kérdés
pár hete megismerkedtem egy lánnyal, bejövünk egymásnak mindenhogy, de nemrég irta h még ismerkedjünk, tegye rendbe magában a dolgokat (többéves kapcsolatnak volt most vége), és aztán ha kialakul úgy a dolog, akkor járunk, de egyelőre barátként ismerkedjünk. most miért emlitette meg ezt a barátos dolgot? ha ergo bejövünk egymásnak mindenhogy, akkor idő után úgyis járunk majd, nem? ez paradoxon. most kezdhetek parázni?

2015. jún. 18. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne parázz, időre van szüksége, de a végén úgyis jártok majd, ahogy te is gondolod. Szerintem adj neki időt, akkor még jobban megbízik benned.
2015. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, mondta nekem hogy ahhoz hogy bizzon, túl kell tennie magát


remélem hogy össejövünk :)

2015. jún. 18. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked kell döntened, hogy bízol benne és vársz vagy inkább keresel tovább.

Szerintem nem érzi a mindent elsöprő vonzalmat, nem ájult el tőled amikor személyesen találkoztatok. Lehet, hogy ez amiatt van, mert még nem tette túl magát az előzőn és kiégett egy kicsit, össze kell szednie magát. Ez esetben őszinte volt veled és ki tudja, még bármi lehet, érdemes rá várni.

A másik lehetőség, hogy így rázott le. Sajnos ez is simán előfordulhat.

2015. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
személyesen ismerkedtünk meg. külsőre fogtam meg őt, s én nekem is rögtön megtetszett.
2015. jún. 27. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!