Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges lenne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne egy ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy kb hány százalékos esélyem van egy olyan lányt taláni, akinek nincsen nagy melle (sőt inkább elég kicsi) és nincsen sok feneke. Ezentúl még legyen kedves és beszédes (beszélgetéskor inkább ő beszéljen), és a legfontosabb, hogy ne legyen olyan, hogy cigi pia buli drog és társai. Ilyen tulajdonságú lányt kb hány százalékos eséllyel tudok találni 14-15-16 éves korig? A válaszaitokat előre köszönöm szépen!
2015. jún. 20. 07:41
 1/4 anonim válasza:
47%
Egyet találtál. :) <--- Engem
2015. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mai világban 10%. :D

Tele van a mai világ olyan lányokkal,akik szép vékonyak és se mellük(max. push up-olják),se fenekük.

Igen ám,de mindenki ezekért a vékony lányokért van oda.És mivel ők tudják,hogy jól néznek ki,ezért bárhova be tudnak vágódni..A város legmenőbb társaságába is,ahol apuci a kicsi lányának cigire meg piára adja a pénzt,sőt néha ő veszi meg neki!


Aztán vannak azok a vékony lányok,akik tipikus alacsony,kislányos lányok. Ők visszahúzódóak,még akkor sem mindig állnak szóba az emberrel,ha hozzájuk szólnak,nemhogy ők "vigyenek" egy beszélgetést


Na,és persze azok a vékony lányok is vannak,akikben ez mind teljesül,de én most így hirtelen átgondoltam a mell és segg nélküli ismerőseimet,és csak olyanokkal "találkoztam",hogy vagy nem meri kinyitni a száját,vagy nem tudja,mert állandóan a piát vedeli,vagy a cigit szívja.

2015. jún. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Igen tudom ezek a fajta lányok (konkrétan a visszahúzódókrol beszélek) ők igen tényleg elég csendesek, lehet, mert a suliba vagy más helyeken nem nagyon barátkoztak velük, mert nem rakja ki a mellét, vagy nem rak fel Facebookra pucsítós képeket. Sajnos nehéz lesz így ilyen lányt találni.:/
2015. jún. 20. 08:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem Csernobil környékén keresel, akkor kizárólag olyan lányt találsz, akinek nincs sok feneke, csak egy.
2015. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!