Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet normális lányt...

Hol lehet normális lányt találni aki nem csak a pénzre megy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinézetre (gondolok itt arcra pl) átlagos srác vagyok, de elég jómódú családban élek...és van egy bizonyos "szintem" a lányokkal kapcsolatban és hát a legtöbb aki úgy néz ki azt vagy nemérdeklem vagy csak a pénz miatt akar összejönni velem...

Hol lehetne olyan lányokat találni akik nem csak a pénzre mennek, de azért kinézetre a 10/7-8tól felfelé vannak..?!



2015. máj. 7. 20:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Felszínes vagy.
2015. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem... a felszínességhez mélyebb gondolatok kellenének. te már lebegsz öcsém.
2015. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
B@sszameg (már bocsánat) pont ezen problémázom én is. Az összes csaj hülye pycsa, és egy bmw-s testépítővel hamarabb összejön, mint egy normális sráccal. Szarnak rá az emberre, aztán így legyél boldog... Kapja be mindenki!
2015. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nehezen!

Nekem is volt olyan barátnőm aki csak a pénzre hajtott.

(a b.dös ringy.ja!)


De később találtam egy rendes őszinte lányt.:)


Sajnos sok ribi csak a pénzre hajt.

(tisztelet a kivételnek,de ez elég ritka)

2015. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak a pénz az egyetlen dolog amivel meg tudsz fogni valakit,akkor benned van a hiba.Még ha nem is érzed,ez a szint,amit te nagyon tartasz,meg amit magadról képzelsz,ez sugárzik rólad negatív értelemben.
2015. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

3.

Sajnos elég sok csaj ilyen.

2015. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5. Nagy-nagy tévedés... Nem mindig az emberben van a hiba, engem rengeteg csaj kikosarazott, és tényleg csak az hiányzott nekik, hogy nem vagyok 10 kilós hústorony, és nincs a fenekem alatt egy sportkocsi, mert a pasi, akivel helyettem összejöttek, az olyan volt, mindegyiknél. Úgyhogy csalódtam a női nemben, globálisan, mindegyiknek a pinája a húszezresek látványától nedvesedik... Sajnos felesleges mondanom, hogy "tisztelet a kivételnek", mert nincsen.
2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7-es,ha van pénze valakinek mint a kérdezőnek,mellé társul egy illedelmes,értelmes,jó humorú,talpraesett fazon,aki átlagos,nem Brad Pitt,simán mellette maradna mindenki.
2015. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Ha te felszínes vagy, ne várd azt, hogy a másik ne legyen az. Édesanyám egyik jó tanácsa, (amivel ennyi tapasztalattal már egyet kell értsek) a szépség nem minden, és egyébként is, mulandó.
2015. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, nem vagyok felszínes, de úgy nézek ki, hogy neked nem kellenék.

Szóval ha te külsőre felszínes vagy és válogatós, akkor meg fogadd el, hogy az ilyen lányok pénzre mennek.

2015. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!