Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok, ha egy fiú akivel még nem beszéltetek a neveden szólítana? Ez jó pont? Vagy túl nyomulós?

Figyelt kérdés
a lány testbeszéde szerint tetszek neki

2015. jún. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert hogy kéne egy lányt szólítani ha nem a nevén? :O Vagy nem értem.
2015. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered csak latasbol de valószínűleg csak ő nem tudja a nevedet meg semmit nem tus rólad akkor ne a neven mert az érdekesen sülhet el, akár ijesztő is lehet. Ha viszont tudja hogy ki vagy akkor persze hogy a neven :)
2015. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

pozitív dolog a névenszólítás, de ilyen szituban talán nem árt kifejteni, honnan ismered :D

vicceld el. aranyos :)


engem mikor valaki a nevemen szólított, ez volt az első, amit tudni szerettem volna. utána megkínáltam pálinkával XDDD

sajna nem csaj volt :D


22f

2015. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazsagszerint kicsit para...
2015. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de szerintem ő simán tudja a nevem mert már egy jó ideje mindig néz amikor elemgyek mellette és lehet hogy örülne hogy én is megtudtam az övét
2015. jún. 21. 20:59
 6/6 anonim válasza:
100%
engem a barátom sosem szólított szinte a nevemen :/ nekem a néven szólítás személyes dolog, nagyra értékelném egy fiútól :) kölcsönös bizalom alakulhat ki köztetek, ha néven szólítod :) hajrá! 17/l
2015. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!