Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasim takarja a merevedését....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim takarja a merevedését. Miért?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk eggyütt és a merevedését. :( Próbáltam beszélni vele nem mondd semmit, ha hozzá akarok érni a f*rkához elhúzódik azóta sz*x sincs . Kb. 2 hete megy ez :( tudnátok segíteni?
2015. jún. 22. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nincs szex? Nem beszėlni kell hozzá. Meg kell teremteni a nyugodt környezetet ės nyakon ragadni.
2015. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet gombás
2015. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van valami kisebb problémája. Én voltam annyira gyorstüzelő a jelenlegi barátnőmnél (nagyon hihetetlenül jól néz ki... mondhatni az ideálom:D), és amikor odanyúlt én se örültem, mert én tudtam, hogy nedves, és kicsit kínosan éreztem magam emiatt.


Szóval ezt csak azért mondom, hogy sok minden lehet. Lehet hogy szégyell valamit... Sajnos távolról nem tudok tippelni.

2015. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!