Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik hogy túl sokat foglalk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy túl sokat foglalkozok vele? (Túl ragaszkodó lennék? )

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, és nemrégiben úgy éreztem tele van velem a hócipője. (Igaz tényleg rá voltam kattanva kicsit túlzottan, de eddig nem éreztem így.)


Szóval azt mondta hogy nem kap teret, túl ragaszkodónak tart. Nem mondta hogy néha hagyjam, meg hogy változtassak, sőt másnap bocsánatot kért, de tudom, hogy igaza van, tényleg folyton beszélgetünk telefonon chaten.


A bajom az, hogy neki ez sose volt ellenére, nem mutatta ki, lelkes, meg örül nekem mindig. Viszont most elszólta magát, meg párszor már mutatott efféle jeleket.


A kérdésem igazából: Lehet hogy túl sokat foglalkozok vele? Nem rabolom el a barátaitól, vagy ilyesmi, még nem volt hogy le kellett mondjon programot, mert én kértem rá! És nem is erőszakoltam ki egy randit vagy bármit, mindig ha szóltam ő jött... Szóval nem értem miért vagyok túl ragaszkodó... Létezik ilyen?


Kicsit elbizonytalanodtam, hogy most hogy is van ez a dolog. Én nagyon szeretem Őt, és most próbálok neki teret adni, de létezik hogy egy lánynak az a baja, hogy sokat törődnek vele?:( (Nekem Ő az első, akibe szerelmes lettem, és nem tudok mással foglalkozni mint vele... Persze nem írogatok neki egész nap vagy ilyesmi, de esténként azért szeretek vele beszélgetni...)


17/F


2015. jún. 23. 00:40
 1/1 Mentifantezsvér ***** válasza:
Nem hiszem hogy baj lenne ezzel, amikor összejöttünk az én párom egész nap irogatott reggeltől estig, és minden ismerősöm értetlenkedett hogy hogy birom , nem folyt meg mert nem ad elég teret? De mivel énis szerelmes voltam ezért csak örültem a sok figyelemnek amit tőle kaptam, és soha egy percre se zavart hogy ugymond tul sokat foglalkozik velem. Ha tényleg szeret akkor örül ha irsz és annak is ha törődsz vele, persze azért vannak határok, ne szakitsd el a barátaitól és esetleges hibbiktól, tanulástol stb. ezen kivül szerintem ne aggodj e miatt.
2015. jún. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!