Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel több szőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel több szőr szakítottunk majd kisebb szünetek után újra és újra összejövünk. Mért jön vissza hozzám újra és újra? Még mindig szerethet? Vagy más dolog lehet? Mért van ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Több oka lehet. Pl.: még mindig szeret, csak valamiért nem mennek jól a dolgaitok, valamelyikőtök képtelen változtatni a rossz szokásain, amibe a másik mindig beleun, de aztán rájön, hogy egyedül mégis rosszabb, nem talál mást stb... Nekem is ugyanez volt egy hosszú kapcsolatomban (első kapcsolat, aminél ez gyakoribb, jobban ragaszkodnak a felek egymáshoz, bármilyen rossz lesz is idővel a kapcsolat). Én még most is szeretem az első szerelmem, de sosem törődött velem, azt mondta nem szeret, nem tetszem neki stb., amire az ember egy idő után feladja...Megpróbáltam másokkal vigasztalódni, de senki nem tudott túltenni rajta, úgyhogy csak pótlékok voltak. De most már 1 éve szakítottunk körülbelül, és találtam egy olyan fiút, akivel minden jól megy végre. Most is szeretem az első szerelmem, és ha nem lenne az új, biztosan újra kibékültünk volna (századszorra is). 21L
2014. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod és hogy ezt megosztottad velem :)

Igen hasznos számomra :)köszi

2014. máj. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!