Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal egy éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal egy éve együtt vagyunk, fel éve együtt lakunk. Ha rákérdezek, hogy tervezi a jövőjét, velem vagy nélkülem, vegyünk e lakást, tervezzünk e jövőt. , a válasz mindig: nem tudja. Még nem tudja mit akar. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
37 évesen fogalma nincs arról hogy akar e gyereket vagy házat. Én meg 30éves korom előtt szeretnék. Én 26 vagyok.És mindig ingerült lesz ha kérdezgetek róla hogy velem tervezi e a jövőjét... :-( nekem ez egyértelműen nem...
2015. jún. 22. 09:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se akar semmit még egyenlőre,csak nem mondja ki nyíltan.Ha neked fix terveid vannak ezekkel kapcsolatban,amiből nem akarsz engedni,akkor mondja meg neked az igazat.37 évesen azért biztos van valami sejtése mit is akar valójában.
2015. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De százszor átrágtuk már magunkat ezen. Elmondtam, mik a terveim. Mit szeretnék. Kérdeztem, ő mit szeretne, hogy képzeli az életét mondjuk 5 év múlva? Szeretne-e gyereket egyáltalán. Nem feltétlenül tőlem, hanem akár mástól. Nem tudja... Semmit nem tud, hiába próbálkozom.
2015. jún. 22. 09:44
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát én is mindig azt mondtam a volt barátnőnek, hogy nem tudom mit szeretnék néhány év múlva! Honnan lehet ezt tudni ? :D Két éve voltunk együtt, de ő már szerette volna, ha elveszem. Mondtam, hogy most jelen pillanatban úgy érzem, nem szeretnék házasodni! De ez néhány év múlva változhat! (mondjuk én még csak 22 vagyok)
2015. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Bocsi a helyesírási hibákért! Siettem...

2015. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Biztos tudja ,hidd el.Lehet hogy kényszernek érzi ezt a kérdezgetést,de akkor is tudja legbelül.Csak ez nem fair veled szemben,mert így bizonytalanságban hagy,nehogy elhagyd véletlenül.Az én barátom,aki idősebb a tiednél,az első hónapban tudta mit tervez velem,mit akar pontosan,ami mellett ki is tartott.Ha nem akart volna komoly dolgokat,lépett volna,mert felesleges lett volna egymás idejét húzni.
2015. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sokszor beszéltünk már ezekről a dolgokról. Nekem fontos a gyerek, család, nekem ez a vágyam. Ő azt mondta, hogy nem gondolkozott még ezen, meg hogy még nem érzi, hogy akarna. Kérdeztem, szerinte ez fog e változni pár éven belül. Azt mondja, nem tudja, lehet. Lehet, hogy mostmár azért nem mond semmit, mert nem akar vele megbántani, hogy nem akar gyereket meg semmit. De azt nem mondta konkrétan, hogy biztos hogy nem akar. Hát így még meddig várjak?
2015. jún. 22. 11:16
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Azért egy 37 éves férfi már felnőtt ember.

Illene tudnia, hogy mit is szeretne.

Ezek lehet csak mellébeszélések.

Na meg 1 éve kapcsolat után el tudja dönteni az ember, hogy akkor a másikkal hosszú távra tervezek-e vagy sem.

Ha meg nem veled tervezi az életét, akkor meg ne húzza az idődet, mert Te már lassan gyereket is szeretnél.

2015. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
7-es voltam: Kérdező, lehet, hogy egy "örök" agglegény típussal állsz szemben, szóval lehet nem is akar sohasem házasodni.
2015. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én értem, de akkor miért nem lehet megmondani kerek-perec? "nem akarok gyereket és feleséget sem" De nem, csak a nem tudom, nem tudom mit akarok.
2015. jún. 22. 12:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom Kérdező, csak azt látom, hogy sokan csinálják ezt. Én az őszinteség híve vagyok. De gondolom nem akar elveszíteni, ezért addig húzza halasztja, amíg még tudja.
2015. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!