Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, fiúk ti mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk ti mit tennétek az én helyemben? 16/f

Figyelt kérdés
A mostani baratnommel 2xra jotte ossze. Azota eleg stabil a kapcsolat, megoldodott a gond ami miatt szetmentunk. Osszesen 2 eve vagyunk egyutt. Szerelmes vagyok bele, de az az erzesem, hogy tul sokat keresem telefonon, mindig csak rajta jar az eszem nyaralaskor is,mikor egyutt vagyunk vagy pettingelunk akkor petig kb minden 5.percben elegge erzelgosen annyit mondok neki hogy szeretem. Szerintem kezdem tole elvenni a teret. Ti mit csinalnatok, vagy mi a velemenyetek?

2015. jún. 27. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel veszed el a teret tőle? Nem értem
2015. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert túl sokat hívom és mert folyton vele akarok lenni, és somszor nem értem meg ha a barátjaival szeretne lenni.
2015. jún. 27. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, bár nekem finoman utalva mondta is, hogy sokat foglalkozok vele... Hát mindegy, ha ez kell neki, nem olyan nehéz leszarnom őt:D Egyébként, amióta nem 0-24-ben vagyok chaten, meg nem hívom fel néhánynaponta stb, sokkal jobb lett a kapcsolatunk, amikor már érzem, hogy hiányzik, akkor rá is rátör, és amikor írnék neki este, pont akkor ír, hogy milyen napom volt.:D Én adnék neki teret és kész.


Petting közben meg nembaj ha mondod neki h szereted, de ne csak ezt, hanem hogy mennyire gyönyörű stb. Az én barátnőm sose hiszi el ha bókolok neki, de ilyenkor úgy látom, hogy úgy érzi tényleg őszintén, szívből mondom (pedig mindig úgy mondom), de amikor petting van sokkal jobban szeret ilyeneket hallani. :)

2015. jún. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En csak annyit kerdeznek ,hogy hogyha ugy érzed ez zavarja miert csinálod?persze nemkonnyu megállni hogy keresd stb ,de neked kell megpróbálni:)
2015. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szeretem az ilyen fiúkat:) Szerintem kérdezd meg zavarja-e őt de lehet hogyha még nem lennél ilyen ragaszkodó akkor még szeretet hiánya lenne veled szemben.
2016. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!