Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, lányok ez most ciki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok ez most ciki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy fiú barátom szerelmes velém és ez részemről is kölcsönös. Csak! Én kb nevezhetem magam "exra szűznek", mert még nem is csókolóztam. Kérdezte volt-e barátom mondtam nem. Rá pár napra megkérdezte, hogy akkor nem nagyon csókolóztam ugy-e? Én erre: nem nagyon. Kb egyszer se! Mit csináljak?? T.T 10-es skálán mennyire ciki? S ha elmondja másoknak? Baj, hogy elmondtam? :(((

18/L


2015. jún. 12. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

nehogy már olyan dolog miatt szégyelld magad, ami nem történt meg. nem gáz egyáltalán.

(nem úgy írjuk az ugye-t, hogy ugy-e, csak gondoltam szólok)

2015. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira király h valakinek ilyen apró gondjai vannak. Már ez miért lenne ciki?
2015. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szerintem inkább büszke lehetsz rá, hogy nem adod oda magad bárkinek ;)
2015. jún. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először bocsi a helyesírási hibák miatt. Többet nem írom így ígérem :) Azért gondolom így, mert egy fiúnak nehezebb egy "kezdővel" nem?
2015. jún. 12. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Mért lenne nehezebb ?

Most nagyon primitíven leegyszerűsítve: egy kezdőn is van lyuk... A többit meg majd megtanulod.

2015. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
NEM CIKI!!!
2015. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fiúként azt mondom, hogy megtiszteltetés egy lány első szerelmének lenni. :) Szerintem ha "annál" többre kellesz neki, akkor ő is így fogja gondolni. :)
2015. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, én 20 évesen csókolóztam először.

A barátom kérdezte hogy volt e már barátom és mondtam neki hogy nem még soha, aztán kérdezte hogy csókolóztam e már valaha, én mondtam hogy nem, mire ő boldogan kijelentette hogy " akkor az én szám lesz amit először megkóstolsz:D "


Nem foglalkoztam azzal hogy most elmondja e másoknak vagy nem, olyannal akartam először csókolózni akit tényleg nagyon szeretek.

2015. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!