Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hogy találhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy találhatnék barátnőt? 17/F

Figyelt kérdés

A legutóbbi barátnőm óta kb. 10 hónap telt el. Távkapcsolat volt, de lassan kezdett elhidegülni, bár én még mindig úgy szerettem őt mint az elején és mindent megtettem hogy gyakran találkozzunk. Aztán ő szinte ok nélkül szakított velem. Azóta egyedül vagyok teljesen. Szoktam ismerkedni lányokkal de a végén sosem jön össze. Próbálok ismerkedni, de nem igazán megy. Bulizni nem járok, maximum koncertre havonta. Próbáltam társkeresőn meg személyesen is de a végén ugyanúgy magányos maradok. Pedig nem vagyok egy műveletlen, bunkó paraszt, se ronda.

Mit javasoltok, mit tehetnék? Már nagyon rossz a magány..


2015. jún. 28. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Hány éves lányt keresel magadnak? Ha elmész sportolni, pl. Úszni. Ott nagyon könnyen lehetne. Fiatalabb vagy idősebb csajok tetszenek?

15/L

2015. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
itt a nyár, több lehetőség.
2015. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!