Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas testzsírszázalékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas testzsírszázalékkal rendelkező férfiként hogyan találhatnék barátnőt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Ahelyett, hogy kiírnád ezt a kérdést, menj futni, testet edzeni és ne nyitogasd félóránként a hűtőt.

Vannak, akiknek bejön a mackós (de nem dagadt) alak, de akkor a belsőddel is le kell nyűgöznöd őket.

2015. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Úgy érted, disznó vagy?


Nem eszel annyit.


Én is koca voltam, ha jó nőt akarsz, embereld meg magad. Vagy ne sírj, ha nem jut.

2015. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Keress egy magas testzsírszázalékkal rendelkező nőt.
2015. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pár hónap kondi és futás után
2015. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

diéta és edzés...


vagy gitár: [link] :D

2015. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
# 5 De nem jó, neki volt barátnője előtte is :D
2015. jún. 2. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Legkönnyebb módja valóban az, hogy lefogysz.


Ámbár, nem mindegy, mekkora az a magas testzsírszázalék. Én is kedvelem a mackós alkatot, de az nem azt jelenti, hogy úgy néz ki valaki, mint Homer Simpson, hanem arányosan izmos, erős mindenütt, és a pocakja egy kicsit párnázott. A párom 179 centire 98 kiló, túlsúlyos, igen, de nem olyan, mint amit a képen linkeltek, egyáltalán. És a mackós alkat sokaknak bejön... De ha a magas testzsírszázalék azt jelenti nálad, hogy a mérleg összetörik, ha csak ránézel, akkor legegyszerűbben tényleg úgy találsz barátnőt, ha teszel kicsit az egészségedért- mert sajnos az elhízás nem csak hiúsági kérdés.

2015. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7-es a mackós alkat az nem a magas testzsírszázalék, ha nem az erős csontozat és nagyobb testméret miatt van.

Ha egy mackós ember lefogy és kilöki magát akkor is nagydarab marad

2015. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7 vagyok: igen, de attól még van rajta egy kis kellemes zsírréteg, a macis alkatúak nagyobb része nincs kigyúrva, kockahassal, meg minden effélével, hiába, hogy amúgy megtermett emberek.
2015. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
176 vagyok 88 kilóval. Akkor én minek számítok? Bár van egy tippem...
2015. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!