Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez így normális vagy szóvá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális vagy szóvá kellene hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, és elutazott külföldre 1 honapra.

Vannak olyan napok amikor kb csak 1 mondatot beszélünk, és ez nekem nagyon rosszul esik, mert úgy érzem, hogy nem szakít rám elég időt.

1 hét múlva itthon lesz, de nekem elképesztően hiányzik, és elvileg én is neki. Nem tudom, hogy megmondjam-e neki, hogy ez nekem mennyire fáj.

16/ L


2015. jún. 30. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, titkold el, hadd egye a fene, hogy mi a bajod, miért érzed rosszul magad, nehogy meg tudjátok beszélni. Így mindkettőtöknek sokkal jobb lesz....


Egyébként gondolom dolga van kint, nyilván most nem te vagy a világ közepe neki.. ha ez zavar, mondd el neki, aztán majd kiderül (korától, személyiségétől függően) hogy hogyan kezeli ezt az információt.

2015. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tedd szóvá , igy tudni fogja hogy hiányzol neki és szereted :)
2015. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Beszélgetéssel meg tudjátok oldani a problémákat. Sőt, ha valahol nem működik a kapcsolat, meg lehet előzni a véres szakításokat is. Persze erre ne legyen szükség.
2015. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vannak olyan napok mikor csak egy mondatot beszéltek???? Te jó ég! Én a pasimmal lassan 2 éve leszünk együtt de mikor még ha dolgozik és nem alszunk együtt akkor is minden percben mikor szabad beszélgetünk. Az hogy elutazott nem ok arra hogy ne beszéljen. Bár ti csak 2 hónapja vagytok együtt de akkor se normális. Mit csinál kint? Mentős nap 24be? Mert akkor megértem. De az hogy ha szünete van vagy este lefekvés elött nem tudna rád írni hogy mivan ba*meg te még élsz hát a helyedben jól megmondanám neki.
2015. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!