Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác én istetszem...

Tetszik egy srác én istetszem neki sztem csak 1 éve elment a suliból és csak most jött vissza úgyhogy most még annyira nem piszkál meg ilyenek hogy tegyem féltékennyé vagy hogy keltsem fel a figyelmét? Csak normális válaszokat 15L

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre a női logikára nehéz normális választ adni...

Nem féltékennyé kell tenni, hanem tudod létezik az élő beszéd, rosszabb esetben facebook, és tudod van az az idegen dolog, amit nem említettél meg a kérdésedben...hmm mi is az? Óó hát persze: KOMMUNIKÁCIÓ.

Beszélgessetek, nem provokálni kell a másikat.. -.-

2014. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"1 éve elment a suliból és csak most jött vissza"


Letöltötte a büntetését a fiatalkorúak börtönében?


>:)

2014. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy beszélgetésen belül, finoman de érthetően a tudtára adni amit érzel.
2014. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát kössz de azt szeretném hogy ő kezdeményezzen és másik sulliba mmentek de aztán visszajötek
2014. nov. 6. 17:47
 5/5 anonim ***** válasza:

A női logika újabb csodája:

"nő vagyok, miért én kezdeményezzek? igaz, hogy kedvelem, de le van szarva...ha nem jön, nekem nem kell...mi az, hogy én akarom őt, és ő nem hajlandó kezdeményezni"


Szeretem az ilyen lányokat, akik ennyire el vannak szállva maguktól, hogy a saját önfejűségüket képtelenek leküzdeni még önös érdekek ellenére is.

2014. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!