Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit ajánlotok, hogy ne féljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok, hogy ne féljen ennyire?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátom 24. Nem volt még soha komolyabb párkapcsolatom, ez az első, eddig csak szórakoztam a fiúkkal. A barátomnak volt egy-kettő komolyabb, de ő is csak szórakozott inkább a lányokkal. Elég sok futókalandja volt, sosem mert komolyabb kapcsolatba lépni, mert nagyon sokat csalódott. Már fél éve vagyunk együtt, még nem feküdtünk le egymással, petting is csak két hónapja van. Lassan szeretnénk haladni e téren és óvatoskodunk, előbb minél jobban szeretnénk megismerni a másikat és csak azután lépünk előbbre. Én is félek a csalódástól, hogy esetleg félre lép, nagyon féltékeny típus vagyok, de ezt nem mutatom ki, mert nem lenne jó hatással a kapcsolatunkra. A barátomon látom, hogy szó szerint retteg az újabb csalódástól. Amikor komolyabban beszélgetünk, mindig elmondja ezt. A minap is születésnapi bulin voltunk, ahol ivott valamennyit és mikor haza kísért is elmondta, hogy nagyon fél a csalódástól, mert félre tette értem a sok bulizást, csajozgatást és "elkötelezte" magát mellettem, nagyon rosszul esne neki ha vége lenne a kapcsolatunknak egy harmadik személy miatt. Diabéteszes és volt barátnője aki ez miatt hagyta el. Azt mondta eddig az esett a legrosszabbul neki. Én ahogy ismerem magam, tudom, hogy nem fogom megcsalni, eddig rég megtehettem volna, mert elég sok próbálkozó akad. Ezeket mindig elmondom neki. Törekszünk az őszinteségre. Próbálom jól csinálni a dolgokat, mert elég tapasztalatlan vagyok a párkapcsolatok terén, nem szeretném elszúrni sehol. Ha a barátaival szeretne menni valahova nem akadékoskodok, nem akarom őt korlátozni, így mindig őszintén beszámol arról, hogy mennyit ivott a haverokkal, merre járt meg hasonlók. Rajta is látom az igyekezetet, tényleg komolyan gondolja a kapcsolatunkat. Naponta 40 km-ert biciklizik azért, hogy este találkozhassunk, ami nekem nagyon jól esik és próbálom értékelni. De nem tudom, hogy a félelmeit hogyan oszlassam el... Mit tegyek azért, hogy lássa nem kell tartania attól, hogy félre lépek vagy egyik napról a másikra csak úgy kidobom... Mit ajánlotok?

2015. júl. 3. 16:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Jujj, most látom, hogy milyen hosszúra sikeredett...
2015. júl. 3. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:

De aranyos! Mondd el neki sokszor,hogy milyen fontos ő számodra,és hogy mennyire örülsz,hogy ennyi időt fordít rád,és hogy ennyire akarja a kapcsolatot.Dicsérd meg,hidd el,jól fog esni neki.Mondd el neki,hogy benned megbízhat,mert te nem akarod őt elveszíteni,és próbálj apró ajándékokat adni neki(nem ciki lányként),pl csokit,vagy ilyesmi,látni fogja,hogy te is igyekszel!:)

17L

2015. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele! És ezt most komolyan mondom. Azért 24 évesen fél év alatt nem jutott el oda ebben a kapcsolatban, hogy szeretkezzen veled, akkor nem csodálom, hogy attól tart, hogy egyszer csak jön valaki más és beakaszt neked.
2015. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!