Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol szexeljek a baratnommel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

UnstoPPaßle kérdése:

Hol szexeljek a baratnommel ha kiskoru vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Igazabol a problema az, hogy 16 eves vagyok es van egy lany aki mar jelezte, hogy akarna valami tobbet. A gond az, hogy eddig ilyesmi altalaban velem hazibulikon tortent es nem igazan tudom, hogy hova vihetnem a lanyt.Mielott barki javasolna egyikunknek sincs ures haza, es mivel mindkettonknek van testvere es nyari vakacio van ezert nem annyira kivitelezheto a dolog, foleg ugy hogy igazabol este volna jobb ilyen friends with benefits alapon. Jaes persze kint nem volna kenyelmes egyikunknek sem, es gondolom eletkorunkbol adodoan szallodai szobat sem adnanak meg az kisse furcsa is volna.


Szoval varom az otleteiteket es elnezest hogy nem ekezettel irtam, telefonrol vagyok :)



#szex #hely #kiskorukent hol szexeljek
2015. júl. 9. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ottalszik nálam , aztán ugy éjfél fele kulcsal bezárod a szobád azt mehet
2015. júl. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, ez nalam nem mukodik :D Meg a lany anyja sem az a fajta :\
2015. júl. 9. 01:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont marad a szabadban lehetőség , inkább egy sátorban mint sehol
2015. júl. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ehh, nem jo ez igy :D
2015. júl. 9. 01:46
 5/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem vagy kiskorú,fiatalkorú vagy.


16 évesen nem kéne ilyen divatos angol szavakkal vagdalkozni,meg úgy az egész,de te tudod.

2015. júl. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
nekem is ugyanez a problémám.. hát mi akkor tudjuk mikor elmennek a szülők itthonról és a tesót elküldjük valahova jó messzire :D vagy valami hangulatos "eldugott helyen" :D 16/f
2015. júl. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van pár lehetőség. Szüleid nem szoktak elmenni családlátogatásra vagy hasonló? Max te nem mész, mert megmondod találkozol barátnőddel.

Vagy ha dolgoznak vagy valami akkor csak a testvéred van otthon. Megmondod neki bemegyünk filmet nézni, felhangosítjátok, szoba kulcsra. Kulcsot pont úgy fordítva, hogy kicsit se lehessen belátni és mehet :D De ez talán akkor is megy, ha a szülők is otthon vannak :D Csak ne legyetek hangosabban, mint a film és ne izzadtan, meztelenül gyertek ki, mert azt nehéz a filmre fogni xD

Hirtelen ez a lehetőség jutott eszembe, de még biztos van sok alternatíva :D Meg lehet oldali valahogy, egyszer úgy is adódik rá lehetőség.

Törvényileg baj nem lehet, max a szülők felől. Egyébként meg honnan tudod? Lehet a faterod már ennyi idősen házról házra járt xD

2015. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!