Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert rivalizalok ennyire a...

Miert rivalizalok ennyire a legjobb baratnommel? Miert vagyok ilyen szamito? Lent a reszletek, valaki kivul allokent nem tudna segiteni?

Figyelt kérdés

Mindig ugy erzem, h sokkal jobbnak kell lennem mint neki! Barmilyen szituban mindig elvarom h nekem sokkal tobb pontos legyen a t-m, sokkal jobbak legyenek a ruhaim....de azt hiszem ez kolcsonos:/

Viszont peldaul multkor elmondhatatlanul szomoru lettem es azonnal rohant megvigasztalni! De olyan is volt, h kibeszeltek egy asik ismerossel ugy h EN IS HALLOTTAM de nem mondott nagyon durvakat o rolam csak h szte besz*ri vagyok meg nem ezekkel a szavakkal, de fapi**....most megyunk szakkozepbe de nem ugyanoda.....

Vannak mas barataim de bizonyos szitukban viszont egyaltalan nem olyan jofejek mint o, aki ha vmi nagyon s*ar azonnal rohan!!

Viszont, amint irtam van a rossz oldala is...ugyanaz a fiu tetszik.nekunk, de nem akarok lepni mert nem szeretnek bun*o lenni, h lecsapok ra....


Teljesen bekavarodok nem is tudom milyen.barataim legyenek!!


Mert szoval o sokszor elegge se**fej viszont akik altalaban jofejek azok sz*r helyzetekbe ott hagynak!!:(


Ki a jo barat?


2015. júl. 8. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon jó barátnők vagytok undorító
2015. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy, ez normális. Minden nő rivalizál más nőkkel. A nők hülyék.
2015. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Támogatom!
2015. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bájosak vagytok!!


De tényleg mégis mit tehetnék, ha csak ez a kettő tipusú ember vesz körül. Mint írtam most megyek középiskolába és szeretnék más barátokat, de már nem is igazán hiszek a barátságbam. Érzem, hogy ez így nem helyes, de amugy meg az a véleményem, hogy senki/semmi nem tökéltes....bar hozza tennem en nyiltan sosem szidtam senkinek...csak itthon egyedul jovok ra, h milyen ginosz!!


De amikor barmi ilyret tesz mindig komolyan kb 50-szer bocsanatot ker...de anyukam szerint se normalis ez igy...vsak a sok jo emlek elnyomja a rosszakat!!!


Valaki bovebben vmi reakcio??

2015. júl. 8. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért rivalizáltok,mert egyformák vagytok.Akik egyforma karakterek szinte sose jönnek ki,vagyis vmilyen szinten jól elvannak,de inkább rivalizálás a jellemző.


Nekem legjobb barátnőm totál az ellentétem,ő irányító típus,nagy szájú,közvetlen. Én meg félénk,nem igazán szólok vissza,nehezen nyitok.Bár mellette azért javultam minden szempontból :)


Mivel tudom,hogy én sem belső,sem külsőre nem lehetek nála jobb,mert akkor nem ez a személyiség lennék,mivel totálisan ellent mondanék saját magamnak. Pasikból nem egy az ízlésünk szóval ezen sincs vita :D Az élet felfogásunk is más.Nagyon különbözőek vagyunk,senki sem érti miért vagyunk barátnők :D


Barátnőm sokszor mondta,hogy amikor vele egy stílusú,jellemű,temperamentumú lányok voltak legjobb barátnői azok kihasználták,pasiaira nyomultak,rivalizáltak,hátba szúrták,kibeszélték minden. Onnantól kezdve kerülte a hasonló típusú lányokat mint ő.


Egy farkas falkában is egy vezér van a többi alá rendelt tag. Két vezér nem fér meg egymás mellett. Embereknél is pont így van,mindig a jobb helyért küzdenek. Tuti vannak kivételek!! De nem ez a jellemző.

2015. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!