Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Apró veszekedések. Túl parázom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apró veszekedések. Túl parázom a dolgot? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk nagyon kétoldalú, amikor nincs vita akkor nagyon sok szeretetet nyújtunk a másiknak, szeretgetjük egymást rengetegszer, összebújunk romantikázunk.

A probléma csupán az, hogy mindketten makacsabb tipusok vagyunk (ugyan olyan személyiségek) és

hajlamosak vagyunk az apróbb veszekedésekre, amiket inkább gyerekes durciknak nevezhetnénk.

Heti 3-4 ilyen összezörrenésünk van de nagyon piti dolgokon, amiket személy szerint észre se vennék de barátnőm kicsit hisztis tipus.

Például:Nem figyelek rá inkább megnézek egy filmet, miért nem mentem vele a buszmegállóba, miért nem csináltam ezt meg azt, szóval ilyen kisebb dolgok. Nagyobb vita 2-3 hetente max 1x adódik, de ezeknél a kis apró gondoknál is rettenetesen nagy hisztiket tud csapni, főként azért mert sajna Én ilyenkor nem vagyok hajlandó papucskodni.

Persze ha jogosnak tartom a haragját azonnal bocsánatot kérek, de például ha egész nap együtt vagyunk utána meg 2 órás filmet megnézek szerintem az nem olyan dolog ami miatt nekem bocsánatot kellene kérni.

Egyik szava az "utállak" nagyon sziven vágott egyik vitakor, azt mondta hogy csak hirtelen felindulásbol idegességből mondja.

Nagyon szeret ezt kétségbe vonhatatlan, sír ha egy napot nem beszélünk.

Komoly kapcsolatot tervezünk hosszú távra.

Tapasztalatokat, ötleteket szeretnék kérni, hogy az effajta gondokat hogyan lehetne megoldani?

Nagyon rossz hogy a kis dolgokon fennakadunk és makacskodunk?

Remélem ez nem pecsét az egészre, mivel nem birnánk külön..

Van tippetek a javulásra?


2015. júl. 9. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj töki. Ha már hosszabb ideje lesztek együtt akkor változni fog egy kicsit a dolog, de hatalmas pálfordulásra ne számíts. Mivel mindketten ilyenek vagytok így elkerülhetetlen lesz az, hogy össze ne vesszetek néha ezen-azon. Itt vagy tűrsz, mert ha amúgy jó a kapcsolatotok akkor jobb nektek egymás mellett, vagy van a másik lehetőség amit gondolom nem kell ecsetelnem...

Ismered a mondást:

A hiszit olyan betegség, amit a nők kapnak el, de a férfiak halnak bele.

2015. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* hiszti
2015. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm és igen ez a mondás nagyon igaz!! :D

További véleményeket is várok

2015. júl. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!