Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én parázom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én parázom túl ezt a kapcsolatot vagy inkább ő nem erőlteti meg magát túlságosan?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatba vagyunk, és minden hétvégén eljön hozzám, de sokszor úgy érzem mintha ezt kötelességből tenné, hét közbe ha én nem írok rá ő sem teszi. Látom hogy fent van facen, de még sem ír. Mindig sietek haza hogy tudjunk beszélni délután, ő meg sehol, felhívom nem veszi fel. Hétvégente ha meg itt van kb. ugyan ez megy csak úgy hogy közbe egymás mellett vagyunk. Ő csak van, ha szexelni akarok vele valakimor csináljuk valamikor visszautasít, de ő soha nem mászik rám, soha nem csókol meg magától, igazából nincsenek kedves szavai nem dícséri meg hogy jól nézek ki, nem mond semmit. Lehet hogy csak én parázom túl ezt az egészet és félek hogy már nem szeret, de arra is gondoltam már hogy igazáből ő az aki nem igazán erőlteti meg magát mert az egy dolog hogy minden hétvégén eljön. Az anyja ad pénzt buszra, így neki ez semmibe se kerül eljönni. Szerintetek?

20/L


2015. máj. 13. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A fentiek alapján igen, ő nem erőlteti meg magát. Érdemes lenne megbeszélni és ha nem hajlandó változtatni akkor lapátra tenni.
2015. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyoldalú kapcsolat.
2015. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én - ha ő ilyen! - se szó se beszéd, leszarnám magasról, nem hívnám, nem keresném és mondanám neki: nem kell jönni hétvégén, nem érek rá hülyéskedni.
2015. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!