Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit hibázok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit hibázok el mostanság, hogy a legutóbbi két barátnőm is szűz és prűd csaj volt? Tán kihaltak a szexkedvelő, huncut, perverz, rossz kislányok?

Figyelt kérdés

Már egy éve nem volt egyéjszakásom se és mostanság folyton szűz meg prűd, szexre nem is nyitott, szinte fújjogó csajok akarnak engem, de azok állatira csak engem akarnak, szinte már betegesen rajongott értem legutolsó barátnőm is, alig tudtam lekoptatni és még később is próbálkozott, hogy újra együtt legyünk elég sunyi módokon. De szexelni meg nem akart és bunkó perverz állatnak tartott ezért. Pedig egy kapcsaolatban alap a sezx és egy normális csaj vágyik is rá meg élvezi is a szexet.

Most újra ott vagyok, hogy lehetne barátnő, de valahogy ő is ez a szűz, prűd típus. Már rájöttem, hozzám egy szexelni imádó, akár szabadban is kefélhető csaj való.



2015. júl. 9. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te meg a csajok is??
2015. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az ellenkező esetben szokták írni, most én is azt írom. "Rossz helyen keresgélsz"

Annyira szokták szidni a ribiket, de ők legalább jót tesznek az emberrel.

2015. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs is bajom a ribikkel, engem valahogy elkerülnek. De ezek a szent apáca csajok meg folyton megtalálnak és járni akarnak velem, némelyik már betegesen féltékeny, pedig még nem is járunk. o.O
2015. júl. 9. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Találj olyat, aki szeret téged és te is szereted őt. Ne a ribiket keresgélsz, velük nem mész semmire, össze-vissza csalnak meg mennek a következőre. Viszont, aki szeret téged, az mindent megtesz azért, hogy neked jó legyen, beleértve a szexet is. Egy ilyen "igazi" csajszit találjál és hidd el, hogy benne lesz.
2015. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem 12évesekkel kellene beszélgetni...17-19 évesek teli vannak ilyen nem normális, nimfo bukszákkal, tömj meg párat, Don Juan.

25/F

2015. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Talán ha nem "akár szabadban is kefélhető csaj"-ként tekintenél a nőkre, akiket szex eszköznek, tárgynak tekintesz, akkor találnál egy kiegyensúlyozott lányt, akivel valóban megismerkedve élhetnétek egészséges szexuális életet.



Én is bevágnám a fujjogást egy ilyen férfinak nem mondható állat esetében.


Szerezz magadnak guminőt, azzal annyit nyomhatsz, amennyit akarsz. :D


Vagy keresd a hivatásos hölgyeket, akik szakmaként űzik azt. Tényleg, miért nem próbálkozol eggyel? Olyan keménynek TŰNSZ a kérdésed alapján. :)

2015. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!