Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megijedt? Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Hát van egy barátom, egy hónapja és tudni kell róla h egy évvel fiatalabb mint én, és nagyon félős meg aztmondja, h ő nem fog tolakodni és látszik rajta, h még csak most bontogatja a szárnyait, mert első barátnője vagyok! És tegnap szóba jött az első csók és erre lelépett Facebookrol. Aztmondta alvás van, pedig csak 10 óra volt máskor meg hajnali fél egykor is alig enged el! És sztem megijedt! Mit tudok neki mondani, v tenni, h ne féljen v egyáltalán megijedt? Tapasztalatok?

15/L vagyok a srác 14.



2015. júl. 10. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztasd,hogy szereted,és hogy nem kell félnie
2015. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon gyors volt! Köszönöm! Hát igen, tegnap ez ment, h irtam neki mindent, mert tudtam, h megnézi majd rá 5 percre. De most én is megijedtem, h rosszat mondtam...
2015. júl. 10. 11:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mondtál semmi rosszat, még új neki ez az egész és fél a dologtól, ez természetes :) Próbáld őt segíteni, biztasd, nyugtatgasd, éreztesd vele hogy nincs mitől félnie :)
2015. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát rendben! Megpróbálom! Olyan jó, h vannak itt ilyen értelmes és jó emberek a gyk-n, akik szépen válaszolnak! Köszönöm!
2015. júl. 10. 12:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :)

Ha esetleg bármi kérdésed van még, nyugodtan írj :)

#3-as voltam ^^

2015. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor kérdés: H tudnám rávenni, h kicsit merészebb legyen?
2015. júl. 10. 14:40
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan van lány, akinek az ilyen lúzer, nyomik bejönnek? Válassz inkább egy férfit, aki tudja is mit kell tennie. Ezért jár a barátnőm is velem, igaz van 10 év köztünk, de én legalább tudom a dolgom
2015. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Figyelj! Én őt szeretem, te meg azt a csajt! Jó? Engem nem érdekel, h szted mekkora nyomi! Nekem nem az!
2015. júl. 10. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
szia! Úgy tudod elérni hogy kicsit merészebb legyen hogy mutatod neki hogy mennyire szereted! Ölelgesd sokat :) (nekem legalábbis ez meghozta a bizalmam)
2015. júl. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet h attól fél, hogy nem fog neki menni a csók dolog, ez normális, mert még fiatal, de megcsinálhatnád h a pillanat hevében megcsókolod, és elmondod neki, hogy jól csinálja, és bíztatod h megy neki ;) és szeresd csak, ne foglalkozz azzal aki 10 évvel fiatalabb lányokat répáz, mert a saját korosztálya tesz rá...
2015. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!