Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon megijedt tőlem?

Vajon megijedt tőlem?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég megismerkedtem egy csajszival aki 17 éves, és mivel én 22 éves vagyok van egy kis korkülönbség köztünk (Budapestiek vagyunk mindketten). A kezdeményező fél ő volt (a jelzéseire figyeltem és csak utána kezdtem el beszélgetni vele, persze a korát akkor még nem tudtam, 18-19-nek tippeltem), élőben elég jól eltudtunk beszélgetni, vevő volt a témákra, nevét is megtudtam, végig mosolygót beszélgetés közben.

Facen is visszaigazolt már, de eddig kétszer írtam rá és akkor se sokat beszélgettünk (őszintén bevallva nem vagyok nagy online ismerkedés kedvelő), én nem írtam rá egy ideje, ugye látja, h mikor vagyok fent, de ő nem írt még rám egyszer sem.

Szerintetek egy hirtelen fellángolás volt ez és már nem érdeklem őt vagy csak ennyire megijesztette ez a korkülönbség vagy csak a szokásos "a férfi dolga a kezdeményezés" még akkor is mikor én vagyok oda érte eszméletlenül :-/ ?


---------------------------------------------


Egyébként lányok/hölgyek általánosképpen mondom, hogy ti is nyugodtan ráírhatok arra a személyre, aki tetszik nektek, ha 2-3 alkalommal is csak mi férfiak írunk az már egyből azt sejteti, hogy nem lesz ebből semmi se, miközben ti meg ott ültük a gép előtt órákig, hogy "mikor ír már rám" :-/



2015. márc. 15. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utolsó részben igazad van! Lányok is mutathatnának némi érdeklődést...

Egyébként írj rá, ne hagyd a dolgot veszni!

2015. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még várok egy kicsit, de ha nem ír, akkor megint én fogok, nincs gondom a kezdeményezéssel, de hogy ennyiszer :-/

Főleg, hogy ha ráírok, akkor 0.1 msp alatt érkezik rá válasz és akkor kérdem én, hogy ez most mégis mi volt???

2015. márc. 15. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!