Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek féltékennyé akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Pár hete egy lány tudja, hogy tetszik nekem, de mielőtt ezt rendesen megbeszélhettük volna, ő felment a Balatonra. Ma azt írta nekem, hogy összejött egy sráccal, akivel együtt fürdött a Balatonban, nagyon szeretik egymást, meg minden ilyesmi. Beszéltem erről a legjobb barátommal, szerinte ez nem igaz, mert miért jönne össze egy olyan sráccal, akit lehet, hogy soha többé nem lát. Szerinte csak féltékennyé akar tenni.. Szerintetek? és ha így van, akkor mit tegyek?

16/F



2015. júl. 10. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ellentámadás. Csajozgass, jöjj össze valami csajjal. :)

Aztán majd a csaj fog szaladni utánad. ;)

2015. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb ha valahogy rájönnél, hogy igaz e és ha nem akkor bevallod neki h tetszik?

Vagy a másik verzió, hogy nyuszi maradsz, végig nézed ahogy mással jön össze, majd te is és elfelejtitek egymást. 16/l

2015. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, hogy tudja, hogy tetszik nekem.. :)
2015. júl. 10. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez aaaannyira dedós, gyerekes...

Keress inkább egy értelmes lányt, aki nem kamuzik, nem ver át, hanem tart annyira, hogy értelmesen, őszintén beszél veled. Hiszen ez minden kapcsolat alapja.

2015. júl. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott jöttek össze, és már nagyon szeretik egymást? Nekem gyanús.
2015. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretne, nem akarna féltékennyé tenni, hanem amióta megtudta, hogy tetszik neked, azóta együtt lennétek.
2015. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ICE PINGUIN válasza:
szerintem szedd össze magad és csókold meg! lesz ami lesz!
2015. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudja hogy tetszik neked és azzal henceg hogy összejött mással? Bunkó dolog. Én szóba nem állnék vele, és más csajokkal lógnék.
2015. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!