Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagáljak arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak arra, ha valaki féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Az exem sajnos napi szinten próbál engem féltékennyé tenni (ugye a szokásos más lányokról való áradozás, más lányokkal röhögcsél miközben végig engem néz stb.), és ez engem természetesen még zavar egy kicsit.. rájöttem, hogy ha látja hogy engem zavar amit csinál, akkor annál jobban csinálni fogja és kihasználja a helyzetet. Éppen ezért a minap elkezdtem nem foglalkozni ezzel és idegeskedés helyett azt mutatom neki hogy ez engem már mennyire nem zavar, milyen boldog vagyok nélküle. Aztán kaptam az üzenetet, hogy "Tudom hogy igazából féltékeny vagy, és csak eljátszod hogy nem." Vagyis még ezt a helyzetet is élvezi. Akkor mégis hogyan reagáljak erre a dologra, hogy végre leszálljon rólam és abbahagyja amit csinál? Olyan gyerekes és szánalmas már..

Köszönöm a válaszokat.



2015. ápr. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért tartod vele a kapcsolatot?
2015. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele :D
2015. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem tartom vele a kapcsolatot, csak egy suliba járunk sajnos és mindennap látnom kell.

Mindketten 17 évesek vagyunk.

2015. ápr. 11. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá kedvesen és nézz rá szánalmasan, ha azt látod, hogy a "kedvedért" produkálja magát! :)
2015. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, remélem beválik :D

Köszönöm :)

2015. ápr. 11. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!